Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem töltenéd jövőhéten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem töltenéd jövőhéten az éjszakát? Választ várom a szerényemben. Így hangzott az Sms, amit az élettársam ma hajnalban kapott.

Figyelt kérdés

Gondolom ebből már tudjátok,hogy mi a kérdés lényege.úgy néz ki,hogy az élettársam megcsal.a "választ várom a szekrényemben"-dolgot úgy kell érteni,hogy a munkahelyen öltöző szekrények vannak és gondolom oda várta a választ az illető(nem minősíteném,bár biztos gondoljátok mi jár a fejemben). igazából kérdésem nincs is,de szeretnék egy kis "támogatást"tőletek.nem tudom,hogyan lesz ezután... az eddigi életem és terveim romba dőltek... van egy gyerekünk (3 éves). azt hittem minden rendben van velünk.nagyon nagy arcul csapás volt ez nekem :( mi lesz velem és a fiammal ezután? itt vagyok huszon évesen,betegen,nincs munkahelyem...

az élettársamat azonnal kérdőre vontam,de még én voltam a hülye... még ő sértődött meg... cikáznak a gondolatok a fejemben.nagyon el vagyok keseredve :'(


2013. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszakás volt a nő, akkor most nem is fogja felvenni a telefont, hisz alszik :s
2013. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg a napot a kisgyerekeddel eltölteni h ne érezze rajtad h baj van. Ő a legfontosabb. És sok erőt az esti beszélgetéshez!!
2013. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
80%

egy időben a párom telefonjára is jöttek sexy sms-ek

sajna visszahívni nem tudtuk mert a nettről küldték így törölve lettek de nem állt meg aki küldte, és egyre durvább lett h mennyire bunkó h nem is válaszol stb....


majd egyszer mikor itthon hagyta a telóját jött egy hívás és egy fiatal kiscsaj visított a telefonba h milyen szemét ******* stb ...

alig jutottam szóhoz

közöltem vele h ez az én telefonom és ha ö küldi az üziketz akkor hagyja abba mert már unom ...

kiderült h a csajnak egy srác adta meg a számot mert le akarta koppintani és azért adott meg egy falsz számot

szegény sírva kért vagy 10x bocsánatot és megígérte h nem ir többet


nem is kapott azóta ilyen üziket


én elég rossz néven vettem anno ö meg titokba törölgette h nem is tudjak róla -- de kiderült nem volt semmi


ez az egyik történet


a másikban a munkatársai szívatták vagy 2 hétig akkor éjjeli műszakban mikor ráértek akkor hívogatták meg küldtek sms-t neki

2013. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

Veled vagyunk, kitartás!

Bármit mond, kezeld óvatosan, fenntartással.

2013. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó,hogy ezt megosztottad velünk!

Aki azt írta,milyen buták vagyunk, hogy naivul hiszünk hogy félreértés,láthatja,van ilyen is.

Szegény kérdező már tiszta ideg,és amíg nem tud biztosat,nem kéne idegesíteni.

Én tudom, milyen érzés.:(

Mikor megtudtam egy infóból,hogy csal, én nem bírtam megállni, felhívtam telefonon.Tagadott, hogy csak beszélgettek, meg csak csók volt...


Közben a nő megtudta,hogy lebuktak,és emaileket írkált,hogy álljak félre,stb..Elborult az agyam, és azt mondtam a férjemnek telefonon,haza ne merjen jönni, mert belevágom a nagykést...:(Szóval én átérzem,milyen idegállapotban van most....


Volt már rá példa itt a GYK.-n is, hogy már válásra,kirúgásra buzdították, és kiderült ,hogy csak félreértés volt.Amíg nem biztos, ne éld bele még magad kérdező.

2013. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam minden választ,kommentet.

Először is,mondjátok már meg,hogy miért saját magát járatná le a Kérdező,ha nyilvános botrányt csapna akárhol is?

Egyébként a válaszom az,hogy azzal értek egyet,aki azt írta higgadtan dönts és mérlegelj és ha szereted bocsáss meg Neki,már ha Ő is Titeket akar.

Együtt érzek egyébként.:(

35-össel ellentétben Én fel sem hívtam a Párom,amikor jött az infó,Én egyszerűen nem akarom meghallgatni azt,amit egyrészt 35 is hallott és amit a Kérdező is fog este.Kitartást Csajok!

2013. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltêl a férjeddel?
2013. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
Írjál majd, mi volt!
2013. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, sajnálom nagyon hogy ennyit kell idegeskedned!Meg tudom érteni milyen rossz lehet! :( Kitartást!
2013. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:

kedves válaszolók.ahogy ígértem,írom a feljelményeket.előre is bocsánat a hhibákért de úgy remeg a kezem,hogy alíg bírok gépelni.

szóval tegnap haza jött az élettársam és hát megmondom őszintén nem bírtam magam türtőzteni,mire hazaz ért olyan idegállapotban voltam hogy ordítottam ahogy belépett a házajton.számon kértem hogy ki ez a ribanc,mióta vannak együtt,miért kellett így hátbaszúrni stb stb.addig fajult a helyzet hogy a telefonját úgy földhöz verte,hogy apró darabokra tört széjjel.folyamatosan bizonygatta hogy nem csalt meg soha és nem tudja ki ez a nő és hogy soha nem csalna meg.de én ccsak azt hajtogattam,hogy évekkel ezelőtt is erről a számról kapott üzeneteket és hívás is volt,és még jó hogy annak idején elmentettem ezt a számot,mert szinte éreztem hogy nem akkor látom először és utoljára.aztán a nagy ordítás után megkérdezte hogy mivel bizonyítsa hogy nem csal meg.én meg mondtam neki hogy hívja fel a számot itt előttem de úgy hogy halljam mit beszélnek és kérdezze meg a nőt hogy mi volt ez az egész.aztán kitalálta,hogy jó felhívja de előbb elmegy a gyógyszertárba és majd ha hazajött felhívja.hiába mondtam neki hogy előbb telefonáljon és majd aztán menjen a patikába.neeem ő előbb elment.aztán hazajött és hívta a számot.kb negyeggyére hívta mire felvette és megkérdezte a nőt hogy neki lett-e szánva ez az üzenet.azt mondta a nő,hogy nem neki szánta és hogy többet nem fordul elő meg hogy ő nem akart senkinek sem bajt.na az addig oké hogy állítólag rossz számra kűldte,de most is és évekkel ezelőtt is????????meg most hogy új száma van az élettársamnak most is pont neki sikerűlt félre küldeni az sms-t??meg a másik hogy miért volt olyan fontos előbb elmenni a patikába???igaz hgoy a fiamnak kellett orrcsepp mert megfázott.de nekem egyből az jutott az eszembe,hogy azért ment előbb oda hogy közben figyelmeztesse a nőt és megbeszéljék hogy mit fog mondani ha felhívjuk.nem bírom ezt!!!!megőrülök!eegyszerüen nem bírok neki hinni,oda lett minden bizalmam!!!mondtam neki azt is hogy akkor én eltakarodok innen a francba és ide költöztetheti a kúrváját és b...-hatnak kényükre kedvükre büntetlenűl.de erre is az volt a válasz hogy értsem meg hogy neki nincsen senkije és hogy ő nem enged el minket mert ha mi elmegyünk akkor jön utánnunk és hogy soha nem fog engem elengedni és ha én el is hagynám ő soha nem hagyna békén mert kellek neki.szügsége van rám.DE AKKOR KI EZ A NŐ??,ÉS MIK EZEK AZ ÜZENETEK???valaki magyarázza már el ezt nekem mert lehet csak én vagyok ennyire hülye hogy nem fogom fel a dolgokat!!!és az a szomorú,hogy nem az élettársamnak hiszek,hanem az üzenetnek :'(

2013. jún. 21. 12:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!