Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem töltenéd jövőhéten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem töltenéd jövőhéten az éjszakát? Választ várom a szerényemben. Így hangzott az Sms, amit az élettársam ma hajnalban kapott.

Figyelt kérdés

Gondolom ebből már tudjátok,hogy mi a kérdés lényege.úgy néz ki,hogy az élettársam megcsal.a "választ várom a szekrényemben"-dolgot úgy kell érteni,hogy a munkahelyen öltöző szekrények vannak és gondolom oda várta a választ az illető(nem minősíteném,bár biztos gondoljátok mi jár a fejemben). igazából kérdésem nincs is,de szeretnék egy kis "támogatást"tőletek.nem tudom,hogyan lesz ezután... az eddigi életem és terveim romba dőltek... van egy gyerekünk (3 éves). azt hittem minden rendben van velünk.nagyon nagy arcul csapás volt ez nekem :( mi lesz velem és a fiammal ezután? itt vagyok huszon évesen,betegen,nincs munkahelyem...

az élettársamat azonnal kérdőre vontam,de még én voltam a hülye... még ő sértődött meg... cikáznak a gondolatok a fejemben.nagyon el vagyok keseredve :'(


2013. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet elhamarkodottan támadtál a párodra .Érdemes lett volna várni és figyelni egy pár napig .Most már ő is óvatosabb lesz ,ha van titkolnivalója . Ki szokott maradozni egyébként ? Van potenciális veszélyforrás a munkahelyén (kollegina ) ? Ismered aki az sms-t küldte ?
2013. jún. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Nem ismerem azt aki az sms-t kűldte,de már évekkel ezelőtt volt erről a telefonszámról pár ilyesféle sms-e az élettársamnak (már páromnak sem tudom nevezni),de akkor meggyőzött,hogy valami tévedés lehet.nem ismerem a női munkatársait,de vannak egy páran.ja és most új száma van,erre kapta ma az sms-t,amiket évekkel ezelőtt kapott azokat meg a régi számára kűldte az illető,szóval biztos,hogy van itt valami,mert az új számát és a régit is tudja a nő
2013. jún. 20. 06:14
 3/58 A kérdező kommentje:
igen,szokott kimaradozni,de mindig beetetett azzal,hogy valamelyik munkatársa beteg,vagy közbe jött ez meg az és ezért nem jön haza,vagy ezért kell neki egy nap 2 műszakot lehúzni
2013. jún. 20. 06:16
 4/58 anonim ***** válasza:
21%
Hogy tudtad elolvasni az sms-t? Ronda dolog ha a párod megcsal, de az se sokkal szebb ha kutakodsz a dolgaiban.
2013. jún. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

és még ráadásul akar még egy gyereket...hát a pofám leszakad komolyan mondom...

áááááááá kivagyok nagyon.annyira megbíztam benne,azt hittem a gyerekünknek jó gyerekkora lesz,anya és apa melett nő fel(nem úgy mint én,apa nélkűl).de úgy látszik nem... hisz nem mindegy,hogy a gyerek egy fedél alatt nő fel a két szülővel,vagy az egyik csak hétvégi szülő(ami persze nem én leszek!!!!!) annyi minden kavarog bennem.azt sem tudom,mit mondjak neki,ha hazajön a munkából.essek neki mint egy elmebeteg asszonyállat?!vagy beszéljek vele nyugodtan???hogy lehetnék ebben a helyzetben nyugodt,mikor 10 évet elvett az életemből és mindemellett már kitudja mióta van szeretője?!annyira rossz érzés,mikor az embert az nézi hülyének,akire rábízta az életét és haláláig tervezett vele...

2013. jún. 20. 06:28
 6/58 anonim ***** válasza:
30%

Bár nem kérdésed, de megjegyezném: Ha nem nézegetnél bele az élettársad telefonjába, akkor nem láttad volna az sms-t.

Ha nem tudod feldolgozni, hogy esetleg megcsal, akkor nincs min gondolkodni. Esetleg azon, hogy miként tudod eltartani magadat és a gyereket. Csak az anyagiak miatt együtt maradni szerintem a legrosszabb dolog.

Én azért nem kapkodnám el a szakitást. Mindent meg lehet bocsátani, ha egyébként jól éltetek eddig.

2013. jún. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
úgy olvastam el az sms-t,hogy hajnalban a fejemnél volt a telefonja és hallottam,hogy megszólalt a telefon.ő kint volt a fürdőben én pedig megnyitottam,mert érdekelt,hogy hajnali fél háromkor ki küldözget neki sms-t.igen,nem volt szép dolog,de így legalább "tisztán"láthatok
2013. jún. 20. 06:31
 8/58 A kérdező kommentje:

megbocsátani??? egy ekkora hátbaszúrást???

de legalább ne tagadná le,hanem közölné velem egyenesen,hogy nem kellek neki

2013. jún. 20. 06:33
 9/58 anonim ***** válasza:
79%

Először is nyugi.

Volt már rá példa,hogy valamelyik kollega hülyéskedett, vagy más félreértés.Ha egy helyen dolgoznak,akkor minek küldene fél háromkor sms-t,úgyis találkoznak melóba.

Mindenesetre,ha hazajön, beszélgessetek,ne ess neki.

Majd kiderül úgyis minden.Addig foglald elmagad.

Majd írj ,mi volt.

2013. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
67%

Szia Jóreggelt!

Én is nő vagyok,de gondolkodjunk még nőiesebben... :D

ha egy meló helyen dolgoznak minek küldene sms-t hajnalba?

1. egy a meló helyük

2.tudja hogy akár te is elolvashatod

3.lehet hogy csak valaki szívat. de amikor azt mondja hogy bent kell maradnia,akkor kapnám magam és bemennék a munkahelyére,hogy tényleg ott van-e.

2013. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!