Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem töltenéd jövőhéten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem töltenéd jövőhéten az éjszakát? Választ várom a szerényemben. Így hangzott az Sms, amit az élettársam ma hajnalban kapott.

Figyelt kérdés

Gondolom ebből már tudjátok,hogy mi a kérdés lényege.úgy néz ki,hogy az élettársam megcsal.a "választ várom a szekrényemben"-dolgot úgy kell érteni,hogy a munkahelyen öltöző szekrények vannak és gondolom oda várta a választ az illető(nem minősíteném,bár biztos gondoljátok mi jár a fejemben). igazából kérdésem nincs is,de szeretnék egy kis "támogatást"tőletek.nem tudom,hogyan lesz ezután... az eddigi életem és terveim romba dőltek... van egy gyerekünk (3 éves). azt hittem minden rendben van velünk.nagyon nagy arcul csapás volt ez nekem :( mi lesz velem és a fiammal ezután? itt vagyok huszon évesen,betegen,nincs munkahelyem...

az élettársamat azonnal kérdőre vontam,de még én voltam a hülye... még ő sértődött meg... cikáznak a gondolatok a fejemben.nagyon el vagyok keseredve :'(


2013. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
Húúú basszus... ne haragudj,de szerintem is lehet csak azért ment előbb a gyógyszertárba,hogy figyelmeztethesse :/Legalábbis én is ezt gondolnám.Miért nem mentél vele a gyógyszertárba? Vagy utána ... ? Simán láthattad volna ,ha mondjuk bemegy egy telefonfülkébe pl...
2013. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
ja és még az is érdekes hogy jövőhéten akarja az illető az élettársammal tölteni az éjszakát(az nem derült ki az sms-ből hogy melyiket)és az élettársam pont a jövőhéten lesz éjszakás műszakban.hát nem sok itt az egybe esés kicsit????
2013. jún. 21. 12:24
 43/58 A kérdező kommentje:
na igen ez is hogys nem tudtunk vele menni mert ő nem kocsival ment hanem motorral... ez is milyen érdekes!!!!!
2013. jún. 21. 12:25
 44/58 anonim ***** válasza:
91%

ekkora gerinctelen alakot. Egyértelműen hazudik. És a leggusztustalanabb h még úgy állítja be h neked legyen lekiismeret furdalásod...nanemár...

először is. Kizárt egybeesés h egy nő kétszer is véletlenül rossz számra küldi az smseit és mindkettő pont az élettársadé. Másodszor, ha igaza lenne akkor meg akarna nyugtatni nem elmenne a gyógyszertárba. Akkor és ott mondtam volna neki h ha kilép ezen az ajtón mire visszajön mi nem leszünk itt...Harmadik: mennyire életszerű a helyzet h felhívsz egy számot és azt mondod:szia nekem akartad küldeni az smseket? Mire a nő mindenféle értetlenkedés nélkül rávágja h nem nem...hát nagyon hihető. Menekülj, amíg lehet. És mondd meg neki h távoltartási végzést kérsz ellene ha zaklat, a gyereket láthatja de téged hagyjon békén.

2013. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak,de hidd el ez a szemét hazudik neked.És lejáratom most magam,de őszinte leszek,én is csaltam meg a párom és szinte tök ugyanezt csináltam :( szégyellem,de segíteni szeretnék neked.Szerintem jobban teszed ha most összepakolsz és ott hagyod.100% ,hogy megcsal :( SAJNÁLOM. Egy ideig szóba se állj vele,legyen őszinte és ha elég megbánást tanúsít és te meg tudsz neki bocsájtani akkor tiszta lappal kezdhettek.Kitartás!
2013. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Hívás előtt elmenni eröszakkal a valahová is nagyon nagy hiba. Nagyon hülyének néz ez téged. A szomorú, de biztosan nem most lépett félre először... Csináld meg a végzést és a 45ös is jól mondja...


Ne hagyd el magad, csak ezt a fickót! Szorítók neked, hogy a továbbiakban jól alakuljonak a dolgaid és, hogy gyorsan túl teszed magad az ügyön. Sok sikert.

2013. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Szorítottam,hogy ne ez legyen,de ez után szinte tuti,hogy megcsalt,és az a szomorú,hogy még teljes semmibe is néz Téged,hogy így hazudik ,meg átver.

Nagyon sajnállak. :(

Én is otthagynám a helyedbe. Vagy nem tudnád esetleg leellenőrzi, mikor éjszakai műszakos,beállítani a munkahelyére meglepni éjjel?

Előtte tegyél úgy,mint aki már nem gyanakszik.

Ha nincs ott,amikor elvileg dolgozik,akkor egyértelmű...

A gyerekhez addig hívj valakit aki vigyáz rá(rokon vagy barátnő).

Kitartást!

2013. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
44%

Én a helyedben odamennék a munkahelyére amikor végez és lent várnám az utcán. Nem szólnék neki, csak megnézném hogy búcsúzkodik e valakitől csókkal. Ha igen, odamennék és elbeszélgetnék a nővel gonoszan. Csináltam már ilyet sajnos, bár ez régen volt exemmel, de az ilyen nők megérdemlik akik olyannal kezdenek ki, akiknek van valakijük. Le is szállt a csaj a pasimról azon nyomban.

2 hét mulva már az egyik haverjával kezdett ki.

Az egy hülye ribi volt, neki mindegy volt kivel szórakozik.


Máskülönben az exemmel nem tartott sokáig a kapcsolatom, utána is megcsalt mással és megundorodtam tőle, végül otthagytam. Most van egy felesége, hát nem tudom, hogy őt is megcsalja e, de el tudom képzelni.

2013. jún. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

sziasztok.nem tudom jár-e még erre valaki,de kiderűlt minden(legalább is állítólag mindent elmondott)

három és fél éve van viszonya az egyik munkatársával.akkor kezdődött mikor terhes voltam a fiúnkal.folyamatosan hazudott bele a pofámba és mikor gyanakodtam az évek alatt,még ő volt megsértődve és kikérte magának.nagyon össze vagyok törve!!!fel tudjátok ezt fogni??? három és fél éve!!!!!!!!és akárhányszor felhoztam,hogy tuti van valakije mindig én voltam a hülye a végén.rohadtúl érzem magam.... testileg és lelkileg is. ne haragudjatok hogy csak ennyit írok,de egyenlőre nem tudok többet mert teljesen össze vagyok omolva........

2013. jún. 23. 22:26
 50/58 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon!!! :(( Remélem az a köcsög meg megkapja a méltó büntetését az élettől. Soha nem értettem hogy lehet valaki ilyen szemét láda azzal aki szereti??? Gyűlölöm az ilyen embereket. Kívánom hogy ezután csak jó dolgok történjenek veled, és találj egy hozzád illő kedves férfit aki nem fog megcsalni soha!
2013. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!