Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljes életmód váltás. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes életmód váltás. Egy másik lehet mögötte?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok. A feleségem viszont az elmúlt hat hónapban teljesen megváltozott. Új munkahelye lett, amit nagyon szeret. Ez jó, mert sokkal kiegyensúlyozottabb lett. Viszont fél év alatt egy teljesen más nő lett. Szinte csak zöldséget és sovány húst főz. Elkezdett sportolni. Nem telik el nap, hogy meg ne csinálná a tornagyakorlatait, fut is minden reggel. Meg hetente kétszer-háromszor edzésre jár. Ő azt mondja, hogy neki így jobb. Igaz, hogy az én 40 éves párom most jobb formában van, mint mikor összeházasodtunk. Sokkal karcsúbb, formásabb. 10 évet simán letagadhatna, már a fiatal tacskók is megfordulnak utána az utcán. Kérdeztem már tőle, hogy kinek akar ennyire tetszeni. Erre nevet és azt mondja: magamnak. Nem tudom, de kezdek aggódni. Mi van, ha más is van a dologban? Nem maradozik ki, mindig tudom, hogy hol van, de egyre inkább aggódom. Szerintetek előfordulhat, hogy megunt?

2013. máj. 28. 21:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gyanakodj, ha egyébként foglalkozik veled és éltek házas életet. Én 25 éves koromban váltottam ilyen drasztikusan és a párom (azóta már a férjem) teljesen ki volt készülve, hogy le akarom őt cserélni, stb. Pedig erről szó sem volt. Egyszerűen szépnek akartam kinézni és azt akartam, hogy egészséges legyek (inkább azt, hogy sokáig élhessek és ne kelljen idős koromban szenvedni, mint mamámnak - cukorbetegség, magas vérnyomás, infarktus, stb.). Elégedett akartam lenni saját magammal. Belefáradtam, hogy néhány dolgot nem irányíthatok (nekem sajnos nem volt állásom, így nem tudtunk előrébb lépni), és megtetszett, hogy ha jó formában akarok lenni, azért tehetek. Hogy nemet mondhatok a sütikre, hogy elmehetek futni. Ez így hülyén hangzik, mert sokaknak nyűg a futás. Először persze nekem is az volt, de már meghalnék nélküle. Tetszett, hogy legalább a testemet uralhatom és abból kihozhatom a legjobbat, ha már állást nem kaptam. A nejed valószínűleg az állástól jött lelkiekben egyenesbe és elkezdte értékelni az életét. Aki pedig ki van békülve magával és értékeli az életet, az saját magáért is sok mindenre képes. 29N
2013. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok most. Minden nap 2 óra kondi+ szauna+szoli.

Iszonyatosan jól érzem magam, kiegyensúlyozottá tesz, szép lett a bőröm teljesen más az érintése.

Magamnak akarok megfelelni, ha másnak akarnék tetszeni és azt akarnám, hogy forogjanak utánam akkor az megint olyan lenne, hogy csak ideig óráig megy...! Most ez más! Ez teljesen más, csak magamnak akarok jó/jól lenni.

Imádom Párom, nem csalnám meg nem érdekel más csak Ő!


Rájöttem, hogyha én nem törődök magammal érdemlegesen senki nem teszi ezt meg! Én figyelek a gyerekem egészségére a Pároméra. Ha olyan a vérvételi lelete már másképp csinálok mindent, hogy jól legyen én pajzsmirigy beteg lettem ezt nem tudtam megtenni mert ő nem eszi a zöldet (elfogadom, hogy nem szereti)...

2013. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
77%

Aranyos hogy a pasik magukból indulnak ki:) egy nőnél az ilyesmi nem feltétlen jelent 3. embert, nem úgy mint a pasiknál.

Úgy gondolom minden nő eléggé hiú ahhoz, hogy egy bizonyos kor után a ráncait, bőrét stb..nézve eljusson arra pontra hogy kezdjen magával valamit. Lehet ez egy női kapuzárási pánik féle, de abszolút nem jelent feltétlen új hapsit. Majd akkor kezdj aggódni ha más olyan jelek is vannak hogy megcsalna, addig meg örülj és légy büszke rá!

2013. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22 vagyok!


Akkor engem elég hamar kapott el a pánik hozzátok képest egy laza 10-15 évvel beelőzök :)

2013. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!