Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljes életmód váltás. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes életmód váltás. Egy másik lehet mögötte?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok. A feleségem viszont az elmúlt hat hónapban teljesen megváltozott. Új munkahelye lett, amit nagyon szeret. Ez jó, mert sokkal kiegyensúlyozottabb lett. Viszont fél év alatt egy teljesen más nő lett. Szinte csak zöldséget és sovány húst főz. Elkezdett sportolni. Nem telik el nap, hogy meg ne csinálná a tornagyakorlatait, fut is minden reggel. Meg hetente kétszer-háromszor edzésre jár. Ő azt mondja, hogy neki így jobb. Igaz, hogy az én 40 éves párom most jobb formában van, mint mikor összeházasodtunk. Sokkal karcsúbb, formásabb. 10 évet simán letagadhatna, már a fiatal tacskók is megfordulnak utána az utcán. Kérdeztem már tőle, hogy kinek akar ennyire tetszeni. Erre nevet és azt mondja: magamnak. Nem tudom, de kezdek aggódni. Mi van, ha más is van a dologban? Nem maradozik ki, mindig tudom, hogy hol van, de egyre inkább aggódom. Szerintetek előfordulhat, hogy megunt?

2013. máj. 28. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
13 éve élek együtt a férjemmel. Nagyon szeretem, nem érdekel más férfi mióta ismerem, mégis több ilyen életmódváltásom volt már. Mindig magam miatt csináltam, csak sajnos én eddig mindig visszaestem, de most újra belefogok.
2013. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 15 év házasság után és 50 év fölött jutottam oda, hogy nem tetszettem SAJÁT MAGAMNAK, ezért élkezdtem figyelni arra, hogy mit és mennyit eszem, elkezdtem komolyabban sportolni és egy év alatt 15 kg-ot adtam le úgy, hogy közben az alakom sokkal formásabb lett. Most a legtöbben ránézetre 40-45 évnél nem tartanak idösebbnek, pedig bö 10 évvel több vagyok.

Ehhez nem kell másik férfi, egyszerüen saját magammal nem voltam elégedett, nem akartam magam még öregasszonynak érezni.

Valószinüleg a feleséged is most jutott oda, hogy még nem öreg, de annak látszik (esetleg az új helyen hasonló korú vagy valamivel idösebb NÖ kolléga döbbentette rá), és ezért váltott életmódot.


Szerintem inkább azon gondolkodj el, hogy nem lenne-e neked is esedékes hasonló váltás, akkor megint jobban összeillenétek, meg sokkal többet tudnátok együtt lenni szabadidötökben is.

2013. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj neki, hogy nem hagyja el magát. és az nem jutott még eszedbe, hogy neked akar tetszeni???
2013. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kezdj el te is gyúrni, különben lemaradsz és hamarosan tényleg lesz a dologban valaki más.
2013. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Egy nőnek szépnek KELL lenni. És ezért küzdeni kell, 30 fölött. Örülj neki, méltasd megjelenését. Szabad egy kicsit udvarolni is... :)
2013. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szóval más is van így. Akkor velem van a baj. Nálunk ugyanis a családban - nővérem, húgom - elég, hogy finoman fogalmazzak testesek. Ezért lepődtem meg az asszonykám változásán. Meg persze a tesóim is mondták már, hogy lassan a tiniosztályról öltözhet. Persze ők ezt gúnyosan mondják. Én egyébként mindig sportoltam. Évekig hiába hívtam, most meg megy magától. Ezért gyanakodtam egy kicsit, hogy hátha más van rá ilyen hatással.
2013. máj. 28. 21:40
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hali

Szerintem a feleségednek nincsen senkije ,ha hazudik az ember nem nevet ,hanem próbál tagadni minden igyekezetével.


Örülj neki ,hogy foglalkozik magával.


Van olyan férfi munkatársam aki 51 éves és napi 2-3-5 kilométereket fut a lányaival és simán sétál 7km-t a munkahelyre. A felesége viszont ovónéni alkat tehát kb nehezebb nálam:))

2013. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sokszor én is így vagyok, néha kell a változatosság, izgalom, váltás, de sosem csaltam meg a férjem és nem is akarom hiszen nagyon szeretjük egymást. Magamnak akarok tetszeni, hogy örüljek ha a tükörbe nézek.
2013. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy más van rá hatással, de ez lehet egy másik nő a munkahelyen, akivel összehasonlította magát. 40 évesen simán lehet egy ilyen forduló az életében mindenféle ráhatás nélkül is.
2013. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok, tavaly jutottam el oda, hogy rosszul érzem magam a bőrömben. Azóta lefogytam 8 kilót, maradt még 5. Jobban érzem magam a ruháimban, a bőrömben, kivirultam.


Nem más miatt csinálom, hanem magam miatt. A páromnak jó voltam úgy ahogy, de én utáltam magam, ha fényképezkedtünk próbáltam elbújni mások mögött, olyan ruhákba bújtam, ami elrejtette a s.ggem és a hasam se buggyant ki belőle.


Nem biztos, hogy pasi van a dologban. írod, hogy 40 éves - ez a 40-es szám engem is sokkolt, mondtam is, hogy most össze kell kapnom magam végre, különben mikor ha nem most?

2013. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!