Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljes életmód váltás. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes életmód váltás. Egy másik lehet mögötte?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok. A feleségem viszont az elmúlt hat hónapban teljesen megváltozott. Új munkahelye lett, amit nagyon szeret. Ez jó, mert sokkal kiegyensúlyozottabb lett. Viszont fél év alatt egy teljesen más nő lett. Szinte csak zöldséget és sovány húst főz. Elkezdett sportolni. Nem telik el nap, hogy meg ne csinálná a tornagyakorlatait, fut is minden reggel. Meg hetente kétszer-háromszor edzésre jár. Ő azt mondja, hogy neki így jobb. Igaz, hogy az én 40 éves párom most jobb formában van, mint mikor összeházasodtunk. Sokkal karcsúbb, formásabb. 10 évet simán letagadhatna, már a fiatal tacskók is megfordulnak utána az utcán. Kérdeztem már tőle, hogy kinek akar ennyire tetszeni. Erre nevet és azt mondja: magamnak. Nem tudom, de kezdek aggódni. Mi van, ha más is van a dologban? Nem maradozik ki, mindig tudom, hogy hol van, de egyre inkább aggódom. Szerintetek előfordulhat, hogy megunt?

2013. máj. 28. 21:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszerűen jól érzi magát a bőrében. Nem hiszem, hogy aggódnod kéne. Én anyukám 41 éves, de olyan fiatalos, hogy gyakran a nővéremnek nézik (sőt, olyan is előfordult, hogy a párommal mentek valahová, és a barátnőjének nézték...). Ő is mindig figyel az étkezésére, rendszeresen mozog, és 4 gyereket szült, és semmi hasa. Ő is 100%-ig csak magáért (és talán apukámért) csinálja, biztos, hogy senki más nincs a képben.
2013. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkivel így van. Engem is elkapott 40 évesen a pánik:) Előtte is figyeltem magamra, sportoltam is heti rendszerességgel, de akkor kezdtem el jobban, beiratkoztam másra is egy barátnőmmel. Ilyenkor rájön az ember, hogy öregszik, de nem akar:) A gyerekek is nagyobbak lettek, jobban ráértem, így barátnőkkel is jobban el tudok járni. A férjem szerencsére nem értette félre, ő is sportolt mindig rendszeresen. Mikor látta, hogy én "eljárkálok" ő is visszaszokott a heti egy baráti találkozóba is. Szerintem nincs ezzel sem semmi gond. Második fiatalkor:)
2013. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

lehet, h a munkahelyi közeg olyan, h azt érzi, elvárják tőle a jó megjelenést :)

inkább örülj, h csinos feleséged van, legyél büszke rá.

2013. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak helyeselni tudom, amit az előttem szólók írtak. Pasiként te biztosan nem tudod, milyen jó érzés az, hogy őszintén tudsz a tükörképedre mosolyogni, mert tetszik amit látsz! :) Ez jót tesz az önbizalomnak, így a párkapcsolatnak is.
2013. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Engem is elkapott 40 évesen a pánik:) "


Ez valami általános dolog lehet akkor. :-) Amíg 3-assal kezdődik valakinek az életkora addig még fiatalnak gondolja magát, de ahogy átfordul a negyvenre, jön a pánik, hogy basszus ez azért már a középkor, elment az életünknek legalább a fele.

2013. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 39 évesen még fiatal voltam, aztán amikor már 4essel kezdődött az életkorom..:) De míg 45 alatt vagyok (van még két és fél évem) addig most megint jó, mert még közelebb vagyok a negyvenhez, mint az ötvenhez. Nehéz ez:)
2013. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kicsit későn talált magára, de én sem gyanakodnék egyáltalán. Nekem is akkor jön meg a kedvem a váltáshoz, több sporthoz, amikor kiegyensúlyozottabb, boldogabb vagyok. (pasi miatt még sosem álltam neki)
2013. máj. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy félsz ettől és figyeld a reakcióját. Szerintem nincs semmi baj, ne aggódj tovább.
2013. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én 33 vagyok ás ugyanígy érzek mint a feleséged. Most kezdem igazán nőnek érezni magam, a gyerekek nőnek, van több szabadidőm magamra és rájöttem fejben dől el minden. A sport is, odafigyelek az alakomra, nem úgy mint huszonévesen. Kezdem tudatosan élni az életem. Örülj annak hogy csinos a feleséged. Járjatok együtt sportolni!
2013. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámra is rájött ez a 40 éves pánik, lefogyott, teljesen kivirult, sokkal kiegyensúlyozottabb lett. Össze is hoztak egy kistesót nekünk. :D :D (Én akkor már nem laktam otthon, épp elkezdtem a fősulit, tesó középiskolás volt). Nem akartak amúgy gyereket, csak anyu azt hitte, hogy a fogyás miatt nem jött meg neki, spirállal védekeztek. Mi örültünk, pláne, hogy két lány mellé kaptunk egy kisöcsit. :)
2013. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!