Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dieta/eletmod valtas. Leszeret...

Dieta/eletmod valtas. Leszeretnek adni vagy 8kg-t igy jo lesz? 15/L

Figyelt kérdés
Matol nincs semmi kenyer vagy teszta es cukros udito. Az iskolaba inkabb viszek fot virslit,felvagottat, grillezet csirkemelet.Hanyagolni fogom a krumplit,asvanyviz helyett teat iszom es miest sikerul eljarok ismet kocogni is. Utoljara nagyjabol 6-7 fele eszem, azutan ha nagyon ehes vagyok, max egy kis szelet sajtot. Eddig nagyon sok edesseget ettem, szinte napi szinten legalabb ket sor csoki meg volt es amellett delelottonkent forro csoki es eleg kenyeres voltam. Ha most egy ilyen fordulatot veszek mennyi ido allatt megy le a folosleg? 151cm vagyok es 54kg, nagyon nem szeretem,hosz vastag a combom.

2013. márc. 1. 17:56
 1/3 dieta ***** válasza:
Így is lehet hízni és roppant egészségtelen.Az egészséges étrend 55% szénhidrát 15% fehérje 30% zsír. Fogy ni egészségesen úgy tudsz ha változatos étrend mellet csökkented azokat az ételeket italokat amik sok cukrot tartalmaznak. Részesítsd előnyben a teljes kiőrlésű gabona termékeket .Egyél naponta ötször de 15-20 % -al kevesebbet mint az eddig megszokott napi mennyiség.Ezt is csak akkor ha a mérleg indokolja .Ha csak a tükör tenné indokolttá gondold meg most fogsz nővé alakulni és ha egy túlzásba vitt fogyókúra mait visszafogod a fejlődésed azt egész életedben fogod látni a tükörben.
2013. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nagyon könnyű leírni, hogy mától nincs ez, meg nincs az... csakhogy ha ennyire egyszerű lenne betartani is, mint leírni, akkor nem lenne kövér ember...

Mivel nem jelentős kilótól szeretnél megszabadulni, egy kicsit optimálisabb étkezéssel és heti 3-4 alkalommal beiktatott cardio vagy aerob jellegű edzéssel is érhetsz el látványos eredményt. Nem szükséges ennyire drasztikus, 180 fokos fordulatot venni az étkezésben, mert nem fogod tudni betartani és csak tele leszel kudarcélményekkel...

2013. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De aza baj,hogy meg egy jo ideig nem szabad tornazak, se komolyabb mozgast vegezzek,nehany egezsegi ugy miatt.
2013. márc. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!