Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 155cm vagyok és 51.6kg Leszere...

155cm vagyok és 51.6kg Leszeretnék fogyni olyan 43-45kg nem várok hatást semmi bogyótól. Milyen étrendet javasoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Általános étrendem

reggeli: kakaó,és zsömle

ebéd:gyümölcsleves,krumplipüré

és valami hús(csak csirkemellből)

vacsora: vaníliás tej meg kifli+vajkrém+sajt+párizsi


Szerintetek mit kéne változtassak??

Tornázni nem szoktam de szeretnék. Konditeremre nincs lehetőségem. Ezért valami tipp milyen tornát javasoltok

/hasról fogyni/


2013. febr. 13. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A súlyod jó, ha elégedetlen vagy a hasaddal csinálj felülést, sokat napi 1000 és menni fog!! Hidd el.
2013. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az étrendedből egyedül a csirkemell a jó a többiről ne is beszéljünk. Mindent gyökeresen meg kell változtatnod az étkezésedben.


1,5-2g szénhidrát/kg naponta (cukros, lisztes dolgok ugranak, lehetőleg alacsony glikémiás indexű dolgok mehetnek, pl.: zöldségek)

2g fehérje/naponta (sovány hús, hal, tojásfehérje)

zsír 20-30g (ez már általában benne van az ételekben, étolaj formájában belekerül)

2013. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen megpróbálok változtatni hogy több gyümölcs és zöldség is kerüljön az étrendembe és bízok benne hogy sikerülni fog.


Még küldhettek válaszokat szívesen fogadom

2013. febr. 13. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, a fehérjét remélem, elírtad..

Kedves kérdező! Az étrend jó, amennyire egy szimpla étrend jó lehet.. A vaníliás tejet azért kihagynám, ha az a bolti fajta, és nem házilag készített.

A hasad nem lesz laposabb, kisebb, ha felüléseket csinálsz, a zsír arányosan fogy (vagy nő).

A Fegyencedzést ajánlom! Otthon tudod csinálni, szinte semmi nem kell hozzá, biztonságos, és Rád van szabva!

Amúgy a súlyoddal szerintem sincs baj, de ha formásodni szeretnél, csak rajta! Hajrá! :)

Üdv: g.

2013. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es! Csak félig, lehet 3g is, igazából tudom hogy kéne, meg azt is tudom hogy 2-vel is simán fél kiló húst kéne ennie az napi 800ft környékén van, ezért lett a 2.

De szerintem az is elég lesz.

2013. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,értem mire kell már oda figyelni!:)
2013. febr. 13. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát.. Ha sportolni, edzeni fog, hogy fogyjon, akkor a 2g (!!) fehérje nagyon kevés.. Oké, szénhidrátból kevesebbet, de 2g.. Egy darab tojásban 5g körüli fehérje van, és az izmoknak kell, és jó a zsírcsökkentéshez is, azt nem tudom, miért kell szabályozni.

És igen, 800 ft, ez a szomorú része a dolognak..

2013. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!