Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt az alakot...

Hogyan lehet ezt az alakot sporttal és mozgással elérni?

Figyelt kérdés

(Azért ide írom, mert remélem itt nem villám diéták, és 90 napos étrendek érkeznek segítségnyújtó válaszként, hanem sporttal, mozgással kapcsolatos válaszok.)

Szeretném az életemet gyökeresen megváltoztatni, mert eléggé meghíztam, illetve szeretnék egy sokkal vonzóbb, és egészségesebb alakot.

Ezt edzőteremmel, és olyan porokkal szeretném elérni :D Tudnátok ebben tanácsot adni, hogy milyen edzéseket végezzek? Milyen port vegyek? Egyáltalán miben kell elmenni edzeni.

Elég duci vagyok, ezért nem is mertem eddig elmenni edzőterembe, mert féltem attól, hogy "csúnyán" néznek majd rám :D

És itt egy kép, így nézek ki, és úgy szeretnék majd kinézni, remélem nyárra meglesz:

[link]



2013. jan. 11. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Elsősorban az étrenden múlik.

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: zöldség, zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál meg 2-3 liter vizet naponta.

Végezz legalább fél óráig tartó aerob edzést(futás, gyors séta, biciklizés, ugrókötél, lépcsőzés) heti 4-5-ször. Súlyzós edzést is végezhetsz emellett, találsz kezdő, 3 napos edzéstervet a body.builder.hu-n

Hetente max. 0,5 kg fogyás a normális, több, mint 1 fogyásnál már izomvesztés van.

Ha nem tudod fedezni a fehérjeszükségleted szilárd kajából, akkor érdemes fehérjeport venni.

2013. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően fogyókúrás étrend, amit érdemes sporttal megtámogatni.
2013. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen olyan porok? Záporok? :D

[link]

Plusz elolvashatod a sárga kapszulát is, hogy képben legyél.

Edzőterembe nyugodtan menj le, a sportemberek nem néznek rád csúnyán, ha rendesen végzed a dolgod, aki meg mégis ilyet tenne, azok jellemzően a parasztok. De velük nem kell foglalkozni.

2013. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még csak annyit teszek hozzá, hogy ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol, vagy hogy ha nézel. Ha ott vagy, csinálod, akkor tesó vagy :)
2013. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poiu ***** válasza:

1) Normális termekben az emberek udvariasak és segítőkészek (én 60 évesen kezdtem, és semmi rossz élményem nem volt).

2) Nyilván kevesebb energiát kell bevinned, mint amennyit égetsz. Ezzel nem mész semmire... Azt kéne tudnod, mitől híztál meg. Ha inzulin rezisztencia, akkor feledd a keményítőt és cukrot.

2013. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!