Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgással/testedzéssel...

Milyen mozgással/testedzéssel tudnám elérni ezt az alakot?

Figyelt kérdés

Egy darabig gondolkoztam rajta, hogy ezt a kérdést hova kéne írnom, elnézést ha inkább a fogyókúrák közé. (Ez az első kérdésem az oldalon, ne bántsatok nagyon. :D)


Na szóval, a konkrétumok:


Egy kissé pocakos (nem dagadt, csak látványosan nem atléta) srác vagyok és most kitűztem azt a nem kis célt, hogy hasonló testet akarok, mint amilyen Pitt-nek van: [link]

Ezt az alakot milyen típusú mozgással tudnám elérni? Futás? Úszás? Kerékpározás? Vagy, ha célszerűbb a konditerem, akkor ott mikhez érdemes odarohanni?


Nem vagyok vastagcsontozatú, tehát ez nem lehet akadály. :)


2010. ápr. 18. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is:

[link]

Ha kondizni akarsz, itt megtalálsz sok edzéstervet, mint kezdőknek, mint profiknak. Illetve sok jótanácsot is, stb.


Szerintem először add le a felesleged pl rendszeres futással, úszással, majd kezdj erősíteni.

2010. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Megfogadom. :)
2010. ápr. 18. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
én kondizni járok és úszni, kondizni lehet akármire és a konditerembe ha szerintem megkérsz 1hasonló testalkatú emberkét tuti segít neked =)kondihoz nem fűznék többet mivel sorolhatnék nagyonsok gépet, úszást pedig azért ajánlom mert szélesebb lesz tőle a vállad és a testartásod is jobb lesz. remélem tudtam evvel segíteni
2010. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Sok aerob meg de főleg kardió emellett mehet súlyzós edzés!

És ha ilyen szálkás akarsz lenni egy testsúlyhoz mért grammra pontosan megtervezett szálkásító étrendet kell csinálnod sok fehérjével és alacsony glikémiás indexű szénhidrátokkal!

2010. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!