Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak mozgással ilyen...

Hogy fogyjak mozgással ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Talán a Fogyókúra részbe kéne írnom, de úgy érzem, jobban idetartozik.

Tehát: gerincproblémák miatt el vagyok tiltva az olyan mozgásoktól, mint futás, felülés (olyat csinálhatok, ami a has legalsó izomzatát erősíti, ami nem teljes felülés), valamint olyan sportoktól, amik nagyon ugrálósak. Úszom már majdnem egy évtizede, azon kívül csak gyógytornát végzek (meg iskolai tesióra, ahol a gyakorlatok felét nem végzem ugyebár, de legalább mozgok). Mégis szeretnék leadni pár kilót, és ti milyen mozgássorozatot tudnátok így ajánlani? Leginkább egy-egy gyakorlatot, ami itthon is végezhető, annak örülnék leginkább, de ha valami tartósabb sportot ajánlotok, azt se veszem zokon. Elsősorban most mégis itthon is elvégezhető dolog érdekelne.

Köszi.


2011. aug. 17. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, az étkezésedet kell rendbe tenned. Emellett persze hasznos a sport is. A biciklivel mi a helyzet? És miért nem kérsz tanácsot a gyógytornászodtól? Ő - ha csak nem egy pancser - biztosan tud segíteni.
2011. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ráffájel ***** válasza:
Biciklizni szerintem lehet. De a fogyáshoz a mozgás kevés oda jó kaja is kell.
2011. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert nyáron most nem jártam gyógytornászhoz. igen, az étrend más kérdés, azért nem említettem, mert most elsősorban sportról érdeklődtem, de tisztában vagyok vele, hogy azon is kell változtatni
2011. aug. 17. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy mi a konkrét probléma a gerinceddel,de a kettlebell edzés a legtöbb ilyen gondon segít és elég sok kalóriát éget,tehát diéta mellett ideális a fogyáshoz is.

http://www.youtube.com/watch?v=mHzFUiGGvBg&annotation_id=ann..

2011. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. aug. 24. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!