Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi mozgással...

Szerintetek ennyi mozgással érek valamit?

Figyelt kérdés

Sportoltam korábban is, de most el akarok kezdeni rendszeresebben is, mert van rajtam néhány kiló fölösleg.

Ezt tervezem: heti ötször 1 óra kocogás, heti 4szer reggel és este 15-15 perc ugrálókötelezés és heti 2szer 40 perc hulahopp karikázás.

Szerintetek ettől fogok szálkásodni? Tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, de szerintetek combra, fenékre, hasra és karra hatásos lehet?


2011. okt. 3. 10:03
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, akkor ne is gondold, hogy egy-egy testrészre lesz hatásos. Mindazonáltal 15 perc ugrálókötél nem sokat ér, kiizadsz lehet, de fogyni nem fogsz tőle.


A kocogás mit takar? Inkább legyen az futás, dinamikusan, változó intenzitással.


Az étrend fontosabb, semmi csoki, se cukor, kenyér is kevés.

2011. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos én ezt a linket nem igazán bírom felfogni, hogy akkor most mit is kell csinálni, ahhoz h fogyjak.
2011. okt. 3. 16:12
 4/5 A kérdező kommentje:
ha jól veszem ki azt írja, hogy egy odő után hozzászokik a szervezet az ugyanolyan edzésekhez. de hát a végtelenségig nem lehet növelni pl a futás időtartamát. :S
2011. okt. 3. 16:15
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:

Figy, a fogyásnál egy dolog számít és csakis egy! Több energiát kell felhasználnod a mindennapokban, mint amennyit evéssel beviszel. Ha ezt betartod, akkor fogyni fogsz, ellenkező esetben stagnálni vagy hízni. Más út nincs és hiába bármi praktika, női magazinos bullshit, kiszámított diéta és mellette valami dinamikus sport (ami legalább 1 óráig tart) nélkül NEM LEHET FOGYNI!


Ennyi a lényeg.

2011. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!