Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van értelme még élni?

Figyelt kérdés

Elhagyott a férjem, mert nem jött be a vállalkozásom, és nem megyek dolgozni szociális fóbia és további traumák miatt.


Jelenleg pszichológushoz járok, ő hozott ki az alkoholizmusból és a nyugtatófüggőségből. Még csak most kezdtük el a traumafeldolgozást.


Folyton sírok, amiért nem szeret. Most jöttem rá, hogy egyoldalú volt az egész szerelem. Még nem adta be a válópert és utcára sem rakott még ki. Nekem már nem kell semmilyen kapcsolat, ha ő se szeretett, akkor soha senki se fog.


Ilyenkor mit kell tenni? Menjek önként utcára? Vagy várjam meg míg kirak? Eü és iskolai Papírjaim, holmijaim maradjanak nála? Gondolom telefont se érdemes utcára vinni, mert úgyis ellopják. BP-n vagyok, hol érdemes csöveskedni?


2022. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%

Eleve össze sem jöttem volna egy alkoholista, mentális beteg emberrel :(


Te pedig kapd össze magad, vagy tényleg utcára tesz - bár borítékolhatom, hogy eddig is csak szánalomból maradt veled.

2022. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
100%
klinikai pszichológus, aki írhat fel gyógyszert - ez nem igaz. Pszichológusnak nincs és soha nem is volt orvosi végzettsége, ha klinikai, ha sima.
2022. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:

62


Már én is keverem, mert össze vissza írják itt a kérdés alatt a hülyeségeket...

2022. okt. 3. 18:02
 64/71 A kérdező kommentje:

61


Nem volt bajom mikor még össze jöttünk.

2022. okt. 3. 18:11
 65/71 A kérdező kommentje:
Azt mondta olyat nem mondott, hogy utcára rak, meg hogy soha nem tenne utcára. A válást is csak azért mondta, hogy ne adjam fel.
2022. okt. 3. 20:37
 66/71 anonim ***** válasza:
100%
Mi írjuk a hülyeséget, amikor egyik mondatoddal ütöd a másikat? Belekapsz dolgokba, de minden szar, rajtad és a pszichológuson kívül mindenki hülye, de egy nem működő vállalkozás hirtelen megtáltosodik.. Biztosan így lesz. Én sok sikert kívánok hozzá!
2022. okt. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha az sem elég bizonyíték arra, hogy szeretett, amit végigcsinált veled, akkor nem tudom mi lehetne elég. Senki nem köteles az életét feláldozni valaki mellett, aki önállóan életképtelen. Köszönd meg neki, hogy eddig támogatott, nézz szembe magaddal és ismerd fel, hogy te adtad fel, nem ő. Ne másoktól várd, hogy megmentsenek.
2022. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

"Elhagyott a férjem, mert nem jött be a vállalkozásom, és nem megyek dolgozni szociális fóbia és további traumák miatt."

"Folyton sírok, amiért nem szeret."


Most akkor mi is az igazi probléma?

2022. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi probléma az, hogy kérdező mindenáron elő akarja adni a hattyú halálát, mert kizárólag mások szánalmából tud építkezni. Tipik nárci amúgy. Én a férj szemszögét totál megértem, kivéve, hogy részemről nem tűröm tovább a saját nárcim állandó mártíromságát. Majd rájön ő is, amikor már totálisan kiürült érzelmileg és elhasználódott a lelke, hogy ezeknek az energiavámpíroknak semmi nem elég. Abból élnek, hogy minket szipolyoznak. Kérdező ha te szereted a férjed, önként megszabadítod magadtól. Akár tehetnél is érte, és megpróbálhatnál egyszer az életben te tenni valamit, azért, hogy ő jobban érezze magát. Mondjuk fejezd be a rinyát és kezdj magaddal valami értelmeset a segítsége nélkül, még addig amíg csak fenyegetőzik a válással és nem váltja be az ígéretét. Az én férjem rendesen ledöbbent, amikor közöltem, hogy betelt a pohár, mégjobban, amikor rájött, hogy komolyan is gondolom. Érdekes módon egyből össze tudta kapni magát, és bár még mindig utánam sír, valahogy mégis sikerült életképesnek mutatkoznia a segítségem nélkül is. Ne várd meg az első igazi pofont az élettől, mert azt már nem fogod tudni rinyával helyrehozni.
2022. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, a szeretet az az, ha te kérdezed meg tőle, hogy mit segíthetek.
2022. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!