Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van értelme még élni?

Figyelt kérdés

Elhagyott a férjem, mert nem jött be a vállalkozásom, és nem megyek dolgozni szociális fóbia és további traumák miatt.


Jelenleg pszichológushoz járok, ő hozott ki az alkoholizmusból és a nyugtatófüggőségből. Még csak most kezdtük el a traumafeldolgozást.


Folyton sírok, amiért nem szeret. Most jöttem rá, hogy egyoldalú volt az egész szerelem. Még nem adta be a válópert és utcára sem rakott még ki. Nekem már nem kell semmilyen kapcsolat, ha ő se szeretett, akkor soha senki se fog.


Ilyenkor mit kell tenni? Menjek önként utcára? Vagy várjam meg míg kirak? Eü és iskolai Papírjaim, holmijaim maradjanak nála? Gondolom telefont se érdemes utcára vinni, mert úgyis ellopják. BP-n vagyok, hol érdemes csöveskedni?


2022. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
74%
Ez az egész komoly ? Ha szereted a férjed megakarnád menteni a házasságod...
2022. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mit akarna megmenteni szegény, ha a férje már nem szereti?!
2022. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
57%

Még soha nem tanácsoltam ilyesmit, de ha jól nézel ki akkor keress egy sugar daddyt aki szexért cserébe támogat. Ha nem tudsz munkahelyen dolgozni akkor miből fogsz megélni?

Sok az álszent ember, szeretnek az emberek minden felett szemet hunyni, mintha ez egy nem létező dolog lenne (sugar kapcsolat), de bizony egy csomó egyetemista is ebből él.

Még mindig jobb mint az utcán élni. Én ugyan sosem csináltam ilyet, de ha neked nincsenek rokonaid, barátaid akik befogadnának akkor valami támogatót kellene keresned. Csúnya dolog vagy sem, ha nem tudsz dolgozni akkor más nem marad. Nem is gondolnád hogy az országban hányan élnek ebből.

Az a baj, hogy a szociális rendszer nem foglalkozik a hozzád hasonló emberekkel. A férjednek nem kötelessége eltartani téged, de te meg pszichésen nem vagy alkalmas a rendes munkavégzésre. Mi lesz az ilyen emberekkel? Erre nem nagyon van az államnak semmilyen megoldása. Aki egy kicsit is dolgozik valamit otthon (a pszichés betegek közül), azok is olyan keveset keresnek, hogy még ételre sem elég nemhogy lakhatásra....

2022. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
64%
#33! Ne viccelj már, a sugar daddyk pont nem ilyen nőket keresnek, mint a kérdező.
2022. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:

Nagyon csúnya vagyok sajnos, ez nem opció.


Szerintem teljesen rendben van az utca, én biztos nem megyek kurvának.

2022. okt. 3. 12:00
 36/71 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg próbálj meg úgy dolgozni, hogy ne b@sszanak ki😉
2022. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
86%
Ne becsüld le magad, kislány!!
2022. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de most eszed azt, amit főztél. Úgy tervezted, hogy életed végéig eltart a férjed, miközben fizeti a pszichológust, meg a "vállalkozásod", és most hogy elzárta a pénzcsapot, nem marad más, mint az utca. Most se szállásos munkát keresel, hanem hajléktalan akarsz lenni.

Igazából pont odavaló vagy. A hozzád hasonlók szokták úgy végezni. Majd elleszel munka nélkül. Egész tudsz feküdni, csak kell ingyen wifi, töltő, meg valami pokróc. Jóvanazúgy.

2022. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nem igaz, rengeteget tanultam és sokat dolgoztam a vállalkozason még szerinte is.
2022. okt. 3. 12:52
 40/71 anonim ***** válasza:
90%
Hiába dolgoztál sokat a vállalkozáson, ha nem működik. Miért nem keresel home office munkát? Nem érdekes, hogy téged mindenhonnan kirúgnak? Orvos miért írta a papírodra, hogy gyógyult vagy, amikor az itteni válaszaid alapján sem vagy 100as? A gyógyszerektől rosszul vagy, a gyógyszerek miatt kezdtél vedelni.. Nekem úgy tűnik, hogy neked már minden baj, mindenre is van kifogás. 25 évesen egy roncs vagy, és nem a kiutat keresed, hanem önszántadból süllyednél még lejjebb. Szerinted robot a férjed, hogy ehhez asszisztáljon? Vagy minek nézed őt? Tartson el, fizesse a dokidat(úgy, hogy hivatalosan gyógyult vagy)? Ébresztő hercegnő, ideje, hogy te is tegyél valamit, ne csak ücsörögj és várakozz, hogy hirtelen minden megjavul.
2022. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!