Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van értelme még élni?

Figyelt kérdés

Elhagyott a férjem, mert nem jött be a vállalkozásom, és nem megyek dolgozni szociális fóbia és további traumák miatt.


Jelenleg pszichológushoz járok, ő hozott ki az alkoholizmusból és a nyugtatófüggőségből. Még csak most kezdtük el a traumafeldolgozást.


Folyton sírok, amiért nem szeret. Most jöttem rá, hogy egyoldalú volt az egész szerelem. Még nem adta be a válópert és utcára sem rakott még ki. Nekem már nem kell semmilyen kapcsolat, ha ő se szeretett, akkor soha senki se fog.


Ilyenkor mit kell tenni? Menjek önként utcára? Vagy várjam meg míg kirak? Eü és iskolai Papírjaim, holmijaim maradjanak nála? Gondolom telefont se érdemes utcára vinni, mert úgyis ellopják. BP-n vagyok, hol érdemes csöveskedni?


2022. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
Ha mindenre lenne kifogásom, akkor nem mentem volna el kezeltetni a traumáimat, nem raktam volna le az alkoholt és a gyógyszereket.
2022. okt. 3. 13:47
 42/71 anonim ***** válasza:
81%
Miért csak egy kérdésre válaszolsz? A többit nem láttad? Vagy csak szépítgeted a helyzetet?
2022. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Milyen kérdésre válaszoljak? Nem láttam többet...
2022. okt. 3. 13:57
 44/71 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem keresel home office munkát? Nem érdekes, hogy téged mindenhonnan kirúgnak? Orvos miért írta a papírodra, hogy gyógyult vagy, amikor az itteni válaszaid alapján sem vagy 100as. Szerinted robot a férjed, hogy ehhez asszisztáljon? Vagy minek nézed őt? Tartson el, fizesse a dokidat(úgy, hogy hivatalosan gyógyult vagy)?

Tessék.

2022. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

Miért nem keresel home office munkát?


Mert férjem azt akarja, hogy a vállalkozást csináljam.



Nem érdekes, hogy téged mindenhonnan kirúgnak?


Nem, C-PTSD-vel ez a normális.



Orvos miért írta a papírodra, hogy gyógyult vagy, amikor az itteni válaszaid alapján sem vagy 100as. Szerinted robot a férjed, hogy ehhez asszisztáljon?


Azért írta, mert ahhoz egésznap feküdnöm kellene és depressziósan összekucorogva az ágyon. De én főzök, mosok, takarítok, beszélek emberekkel, és nem gondolja, hogy ilyen erős gyógyszerekkel kellene mérgeznem magam, ha nincsenek ilyen tüneteim.


Vagy minek nézed őt? Tartson el, fizesse a dokidat(úgy, hogy hivatalosan gyógyult vagy)?


Nem az orvost fizeti, hanem a pszichológust. A pszichiáter az orvos, aki amúgy is állami, így semmit se kell fizetni neki, a pszichológus az, akinek fizetni kell.

2022. okt. 3. 14:13
 46/71 anonim ***** válasza:
86%

"Mert férjem azt akarja, hogy a vállalkozást csináljam."

🤣 🤣 🤣 🤣

Rendben.

2022. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%

"Elhagyott a férjem, mert nem jött be a vállalkozásom, és nem megyek dolgozni szociális fóbia és további traumák miatt. "


"Mert férjem azt akarja, hogy a vállalkozást csináljam."

2022. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele, a vállalkozást szeretné ha tolnám.
2022. okt. 3. 15:12
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

Akik nem értették, hogy mit mentsen a házasságán.

Mondjuk azt, hogy dolgozzon és a férje nem fogja kidobni....

2022. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
74%
Kemény. Ennek nem lesz jó vége.
2022. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!