Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van értelme még élni?

Figyelt kérdés

Elhagyott a férjem, mert nem jött be a vállalkozásom, és nem megyek dolgozni szociális fóbia és további traumák miatt.


Jelenleg pszichológushoz járok, ő hozott ki az alkoholizmusból és a nyugtatófüggőségből. Még csak most kezdtük el a traumafeldolgozást.


Folyton sírok, amiért nem szeret. Most jöttem rá, hogy egyoldalú volt az egész szerelem. Még nem adta be a válópert és utcára sem rakott még ki. Nekem már nem kell semmilyen kapcsolat, ha ő se szeretett, akkor soha senki se fog.


Ilyenkor mit kell tenni? Menjek önként utcára? Vagy várjam meg míg kirak? Eü és iskolai Papírjaim, holmijaim maradjanak nála? Gondolom telefont se érdemes utcára vinni, mert úgyis ellopják. BP-n vagyok, hol érdemes csöveskedni?


2022. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

Ingyenes pszichológus semmit se ér csak rosszabbul vagy tőlük


Tamogatást nem kaphatok. mire kapnék?


Albérletben lakunk.

2022. okt. 3. 11:10
 12/71 anonim ***** válasza:
91%

#10

Ebben az esetben marad az utca, ha nem vagy hajlandó dolgozni. Mi a kérdés?

De ha te inkább meghalsz, de akkor se dolgozol, az is egy lehetőség. Te döntésed.

2022. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
Alul olvashatóak a kérdések.
2022. okt. 3. 11:15
 14/71 anonim ***** válasza:
78%

Van női hajléktalanszalló, keress rá, de nem biztos, hogy van hely. Vannak nappali melegedők.

A papírjaid vidd magaddal, kellhet. A mobilod meg add el. Úgyse tudod tölteni.

2022. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
91%

Munkaképtelenséget lehet megállapítani, arra kaphatsz támogatást. Viszont ha az orvos szerint munkaképes vagy, akkor talán dolgozni kellene?

Én is voltam szociofóbiás súlyos krónikus bélbetegség miatt, ami persze pszichoszomatikus, úgyhoy ki tudja melyik volt előbb... De jót tett, amikor már nem értem rá magammal foglalkozni és muszáj volt hozzáerősödnöm.

Ha meg csak parizerre telik, akkor nincs szalámi, ennyi, felesleges az önsajnálat felette, csak lejjebb húz.


Egyébként abba már belegondoltál, hogy a férjed teherbírása sem végtelen és lehetnek jogosak az ő érzései is?

2022. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
Igazából tudnam tölteni itt a II. János pápa téren van nyilvános okos töltő.
2022. okt. 3. 11:22
 17/71 A kérdező kommentje:
Eddig ő mondta, hogy ne dolgozzak. De a főnöke elkezdte tömni a fejét, hogy pénzt kellene nekem is keresni stb.
2022. okt. 3. 11:24
 18/71 anonim ***** válasza:
91%
Jaaa, ha szerinted normális vagy, akkor élj úgy, mint a normális emberek. Élj önállóan és tartsd el magad.
2022. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
89%

Kitartás!

Ne add fel- az ember nem veszít amíg kűzd a célért.

Lehet leesel , de felállsz.

2022. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:

Komplex poszttraumás stresszem van igazából, mindenhonnan kibasznak 2 hét után.


Voltam leszázalékolni magam, bele írtak, hogy húzzak dolgozni.


Az a szar, hogy dolgoznék, de mindenhonnan kibasznak.

2022. okt. 3. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!