Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme tovább próbalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tovább próbalkozni, ha egy nőt már tönkretettem?

Figyelt kérdés

Én nekem volt egy barátnőm én szinte mindent megtettem érte, sok randin voltunk, szerettem stb.. de állitása szerint traumatizáltam és miattam van kikészülve. A kapcsolatnak már vége, viszont ő sokkal rosszabbul van, mint előttem. Tönkre tettem őt szexuálisan (állitása szerint)


Pedig erőszakos soha nem voltam, nem bántottam. Feladjam?


2022. jún. 22. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%

Inkább lépj tovább és tegyél tönkre még több nőt.


25/F

2022. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolja így, mit csináltál vele?
2022. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem. Akkor miért nem szól, ha valamit rosszul csinálsz? Adta jelét annak, hogy bármit is rosszul csinálsz a szexben? Ezek általában ki szoktak derülni menet közben. Óvatosan. Nehogy úgy járj majd, mind Johnny Depp.
2022. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, soha nem bántottam vagy tettem benne kárt, a szexet se erőltettem, nem kényszerítettem semmire sem.


Illetve nem csak szexuálisan hanem lelkileg is miattam van kikészülve.

2022. jún. 22. 12:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem írtál le minden lényeges infót. Bővebben? Mitől lehet kikészülve? Ötleted van?
2022. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Részletek, csak mondott valamit, hogy miért érzi így?!

Nem állt készen a szexre, kényszerítetted, erőltetted, zsaroltad, olyan dolgokat akartál, amit ő nem?

2022. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok konkrét dolgokat.


Nem kényszerítettem, nem is vártam el, nem erőltettem, nem zsaroltam és nem akartam semmi olyat!

2022. jún. 22. 12:19
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítottatok, mennyi ideig voltatok együtt, hány évesek vagytok, élvezte a szexet? Mit jelent az, hogy sokkal rosszabbul van, mint előtted, akkor mi volt a helyzet?

Lehet, hogy egyszerűen a problémáját a te személyedre vetíti ki, holott ennek semmi köze hozzád.

2022. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán nagyon nem illettetek össze. Dolgozd fel, és találj egy hozzádillőt.
2022. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

22, 1 év és nem élvezte. (Utólagos elmondással)


Semmi különös, kicsit depis volt. De én is.

2022. jún. 22. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!