Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme társat keresni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme társat keresni, ha mindig vannak nálam jobb nők?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akinek tudtommal tetszem. Sokszor rám mosolyog, megérint vagy megfogja a kezem.

Azt hittem én vagyok az ideálja, legalábbis alkatra.


Ma észrevettem hogy megnézett egy magas, hosszú fekete hajú, szoknyás, töltött szájú lányt.


Az fogalmazódott meg benne, hogy mindenki csak hazudná a szimpátiáját, ha újra párkeresésbe kezdenék.

Bókolnának, aztán a nálam szebb nők után forognának.


Annyira elkeseredtem, hogy nem is néztem rá a pasira azóta sem.

Olyan gondolatok fogalmazódtak meg bennem, hogy össze kéne vagdosnom az arcomat... hogy többet ne hazudhassanak ilyeneket, hogy csinos vagyok vagy szép, amikor ez egyértelműem nem igaz.


Sosem leszek elég jó senkinek.


Vaj értelme ismerkedni?


2022. jún. 21. 12:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Kamu. Mindjárt írnak majd 10-en, mert mindig vannak, akik beveszik az ilyeneket. :-)
2022. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

"Ma észrevettem hogy megnézett egy magas, hosszú fekete hajú, szoknyás, töltött szájú lányt."


Te nagyon el vagy tévedve.

Amelyik férfi boldog házasságban él, az is megnézi a csinos nőket.

Ha neked olyan férfi kell, aki soha egyetlen más nőt nem néz meg, akkor valóban kevés az esélyed, hogy párra találj. Vannak ilyenek, de extrém ritkák. És ez csupán egyetlen szempont a párkeresésnél, és az se biztos, hogy neked ő tetszene.

2022. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha véletlen nem kamu akkor sürgősen keress fel egy pszichiátert.
2022. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel az ostoba, komplexusos, gyerekes mentalitással tényleg ne ismerkedj, mert pokol lehet veled együtt lenni és ezt nem érdemli meg se az ismerősöd, se más.
2022. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha te lennél a magas, hosszú fekete hajú, szoknyás, töltött szájú lány, akkor is lenne másik aki után forogna. Mindenkinél van jobb.
2022. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez hasonló kérdés, mint hogy van-e értelme megmászni a Mount Everestet ha más is megmássza. Vagy egyáltalán van-e értelme élni, ha az ember úgyis meghal a végén...

A vonzódásnak, párkapcsolatnak előbbutóbb többnyire vége szokott lenni, vagy legalábbis lecsökken. Attól még nagyon jó átélni. Ha tetszel valakinek, élvezd ki, és ne előre azon agyalj, hogy vége lesz. Ha majd vége lesz, akkor lehet újra tetszésre hajtani, amíg tart a jó érzés, addig meg tenni kell érte, hogy a lehető legtovább tartson, ami lehet 1 nap, 1 hónap, 1 év, 10 év bármennyi, nem tudhatod előre. Az élet nem úgy működik, hogy bármilyen téren is lenne egy biztonságos, soha véget nem érő út, amire ha rálépsz, mehetsz rajta a végtelenségig.

2022. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ma észrevetted ezt, és "azóta" rá se néztél? Ez mit jelent? Másfél órája nem álltok szóba?

Amúgy igen, van értelme. Igen, mindig lesz nálad jobb nő. Ahogy az aktuális partnerednél is mindig lesz jobb pasi. Ettől még nem ugrasz rá bárkire. Illetve attól, hogy valaki megnéz egy jó nőt, még nem azt jelenti, hogy te már nem is létezel számára, és gondolatban már a másik nővel neveli közösen a kölköket.

2022. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Majd lesz olyan az életedben, akinek Te leszel a maximálisan helyes, csinos, jólelkű (hadd ne soroljam).

Azt pedig úgysem tudod megtiltani sem a párodnak, sem a férjednek, hogy ne nézzen meg más nőket. Ez képtelenség, hiszen a nők is megnézik a férfiakat.

Na és...?

2022. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként még kutatások is igazolják, hogy az emberek általában nem vágynak az "egymillióból egy" típusú kivételre, hanem teljesen megfelel az elégedettségükhez egy olyan partner, akit összességében vonzónak tartanak és bejön nekik.
2022. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Az en párom direkt elfordul a r.bancok elől, direkt idegesiti őket hogy le se sz rja🤣
2022. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!