Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme társat keresni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme társat keresni, ha mindig vannak nálam jobb nők?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akinek tudtommal tetszem. Sokszor rám mosolyog, megérint vagy megfogja a kezem.

Azt hittem én vagyok az ideálja, legalábbis alkatra.


Ma észrevettem hogy megnézett egy magas, hosszú fekete hajú, szoknyás, töltött szájú lányt.


Az fogalmazódott meg benne, hogy mindenki csak hazudná a szimpátiáját, ha újra párkeresésbe kezdenék.

Bókolnának, aztán a nálam szebb nők után forognának.


Annyira elkeseredtem, hogy nem is néztem rá a pasira azóta sem.

Olyan gondolatok fogalmazódtak meg bennem, hogy össze kéne vagdosnom az arcomat... hogy többet ne hazudhassanak ilyeneket, hogy csinos vagyok vagy szép, amikor ez egyértelműem nem igaz.


Sosem leszek elég jó senkinek.


Vaj értelme ismerkedni?


2022. jún. 21. 12:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs is veled együtt, miért baj, ha ránézett egy szép nőre?
2022. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell ehhez miss universe-nek lenni

Vannak férfiak akiknek nem habzik a szájuk, ha uristen ott egy miss universe. Azokat kell keresni a többit meg szórni kifelé menjen akkor es lesse őket

2022. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan gondolatok fogalmazódtak meg bennem, hogy össze kéne vagdosnom az arcomat... hogy többet ne hazudhassanak ilyeneket, hogy csinos vagyok vagy szép, amikor ez egyértelműem nem igaz."


--->pszichológus.

2022. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért máshoz viszonyítod önmagadat?
2022. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress fel egy pszichológust, mert ilyen gondolatokkal nem lesz épkézláb kapcsolatod, s nem azért, mert ne lennél te a legszebb valakinek. Hanem mert nagyon torzan látod önmagadat és súlyos önértékelési gondjaid vannak. De mindezeken egy jó terapeuta tud segíteni, s neked is könnyebb lesz szép, tartós kapcsolatot találni.
2022. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked magaddal van bajod, nem a jobb nőkkel.
2022. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Alulértékeled magad és ez nem jó.

Ami ugyancsak nem jó benned, hogy azt várod el egy férfitől (baráttól, házastárstól), hogy ne nézzen meg egy nőt. Azért van a szeme (szemünk), hogy nézzünk és lássunk vele. Ez nem jó tulakjdonságod és igyekezz magadról levetni.

Egy jóakaród.

2022. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!