Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme társat keresni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme társat keresni, ha mindig vannak nálam jobb nők?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akinek tudtommal tetszem. Sokszor rám mosolyog, megérint vagy megfogja a kezem.

Azt hittem én vagyok az ideálja, legalábbis alkatra.


Ma észrevettem hogy megnézett egy magas, hosszú fekete hajú, szoknyás, töltött szájú lányt.


Az fogalmazódott meg benne, hogy mindenki csak hazudná a szimpátiáját, ha újra párkeresésbe kezdenék.

Bókolnának, aztán a nálam szebb nők után forognának.


Annyira elkeseredtem, hogy nem is néztem rá a pasira azóta sem.

Olyan gondolatok fogalmazódtak meg bennem, hogy össze kéne vagdosnom az arcomat... hogy többet ne hazudhassanak ilyeneket, hogy csinos vagyok vagy szép, amikor ez egyértelműem nem igaz.


Sosem leszek elég jó senkinek.


Vaj értelme ismerkedni?


2022. jún. 21. 12:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván idegesíti a "r*bancokat" hogy a párod le se szarja őket. Egész éjjel zokognak a kispárnájukba.
2022. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te keress olyan férfit, akinek elég jó vagy. Csak nézz körül a környezetedben.
2022. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
12 Ő már eldöntötte, hogy sose lesz elég jó senkinek és emiatt úgy is fog viselkedni, hogy igaza legyen.
2022. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
#11 Pont ugyanezt akartam írni. Főleg, hogy kb minden szép nőnek leesik, hogy miért nem néz rá egy férfi direkt és feltűnően.
2022. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
11 es igen🤣
2022. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
A parom nagyon feltuno es helyes. Nem egy r.banc probalt már vele kezdeni. Es lazán el is fordul:)
2022. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a r*bancok ilyenek, mind a te párodat akarják lecsapni a kezedről a jelenlétedben. Jól vigyázz rá! ;)
2022. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Látom a sertodott, meglepődött képüket:)
2022. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy szemét tetű! Még mindig nem esett le, hogy a legrosszabbat hozza ki belőled?
2022. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyél te a miss universe. Kezdj vakokkal. Egy férfi mindig megfogja nézni a jó autókat.
2022. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!