Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme tovább próbalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tovább próbalkozni, ha egy nőt már tönkretettem?

Figyelt kérdés

Én nekem volt egy barátnőm én szinte mindent megtettem érte, sok randin voltunk, szerettem stb.. de állitása szerint traumatizáltam és miattam van kikészülve. A kapcsolatnak már vége, viszont ő sokkal rosszabbul van, mint előttem. Tönkre tettem őt szexuálisan (állitása szerint)


Pedig erőszakos soha nem voltam, nem bántottam. Feladjam?


2022. jún. 22. 11:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben addig nem nyugodnék, amíg ki nem derülne, hogy hol siklott ki a kapcsolat, mi volt a gond. Talán tényleg figyelmetlen és/vagy önző voltál, viszont az is lehet, hogy az exed már korábban traumatizálódott, és az új kapcsolatban megélt szituációk neked nem vagy csak kis részben felróható okokból feltépték a sebeit.
2022. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
10. Ha egy év alatt SEMMILYEN MÓDON nem utalt erre, akkor bocsánat, de magára vessen. Te sem láttál rajta semmit? Hogy nem élvezi? Mert ha még nem is mondja ki valaki, azért csak érezhető...
2022. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán, ha láttam volna akkor valtoztatok stb.
2022. jún. 22. 12:43
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy nehéz úgy érdemben hozzászólni, hogy szinte semmi konkrétumot nem írsz. Egy évig voltatok együtt, és neked fogalmad sincs, hogy a lány miért érezte magát rosszul melletted? Lássuk be, ez azért nem normális dolog.
2022. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
En ugy éreztem jól elvagyunk
2022. jún. 22. 12:47
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a lányt, ha még szóba áll veled, hogy szerinte mit kellett volna másképp csinálnod.
2022. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szóba áll velem, nem haragszik de képtelen vagyok vele beszélni ezek után
2022. jún. 22. 12:51
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokkal hasznosabb lenne, mint ismeretleneket kérdezgetni.
2022. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
96%
17, jaa vagy úgy! hogy te nem akarsz vele beszélni. Pedig azt kéne. Mert anonim válaszokkal, akik nem látnak bele, nem sokra mész a kérdés felgöngyölítésében.
2022. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2022. jún. 22. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!