Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van értelme még élni?

Figyelt kérdés

Elhagyott a férjem, mert nem jött be a vállalkozásom, és nem megyek dolgozni szociális fóbia és további traumák miatt.


Jelenleg pszichológushoz járok, ő hozott ki az alkoholizmusból és a nyugtatófüggőségből. Még csak most kezdtük el a traumafeldolgozást.


Folyton sírok, amiért nem szeret. Most jöttem rá, hogy egyoldalú volt az egész szerelem. Még nem adta be a válópert és utcára sem rakott még ki. Nekem már nem kell semmilyen kapcsolat, ha ő se szeretett, akkor soha senki se fog.


Ilyenkor mit kell tenni? Menjek önként utcára? Vagy várjam meg míg kirak? Eü és iskolai Papírjaim, holmijaim maradjanak nála? Gondolom telefont se érdemes utcára vinni, mert úgyis ellopják. BP-n vagyok, hol érdemes csöveskedni?


2022. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus is van állami.
2022. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
Azok pont azért államik, mert nem értenek hozzá.
2022. okt. 3. 16:13
 53/71 anonim ***** válasza:
96%
Nem ezt tapasztaltam.
2022. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:
Jó neked. Én mást tapasztaltam.
2022. okt. 3. 16:16
 55/71 anonim ***** válasza:
100%
És mi az akadálya, hogy a vállalkozást folytasd? Nyilván te is tudod, hogy nem reális azt várnod, hogy egy életen át eltartson, neked is hozzá kell tenned valamit a közös életetekhez. Mondjuk azt sem értem, hogy miért vett el egy ilyen szinten sérült nőt... Érthető, hogy teher vagy neki, nem is értem mi szükség volt az esküvőre, ha már egy év után hátrálna ki belőle.
2022. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Még nem találtuk ki hogyan tovább a vállalkozás. Csak ötletek vannak.
2022. okt. 3. 16:29
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vállalkozást inditottál?
2022. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, hogy állami rendelés, meg magán, de sok helyen még a doki és a rendelő is ugyanaz. Tapasztalat. Annyi a különbség, hogy ha fizetsz, még ebben a században kapsz időpontot.

De nagy szakember nem lehet, ha itt a gyakorin kérsz segítséget, és nem vagy képes munkát vállalni.

Az jól hangzik, hogy vállalkozol, főleg mindenféle egyéb meghatározás nélkül. Az ingatlanközvetítőn át a műkörmösig minden belefér.

2022. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
Hidd el nagyon profi a pszichológusom. Nélküle nem tartanék itt se.
2022. okt. 3. 17:36
 60/71 A kérdező kommentje:

Amúgy a pszichológus nem orvos, van klinikai pszichológus, aki írhat fel gyógyszert.


Hihetetlen, hogy ezt mennyien nem tudják.

2022. okt. 3. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!