Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van értelme még élni?

Figyelt kérdés

Elhagyott a férjem, mert nem jött be a vállalkozásom, és nem megyek dolgozni szociális fóbia és további traumák miatt.


Jelenleg pszichológushoz járok, ő hozott ki az alkoholizmusból és a nyugtatófüggőségből. Még csak most kezdtük el a traumafeldolgozást.


Folyton sírok, amiért nem szeret. Most jöttem rá, hogy egyoldalú volt az egész szerelem. Még nem adta be a válópert és utcára sem rakott még ki. Nekem már nem kell semmilyen kapcsolat, ha ő se szeretett, akkor soha senki se fog.


Ilyenkor mit kell tenni? Menjek önként utcára? Vagy várjam meg míg kirak? Eü és iskolai Papírjaim, holmijaim maradjanak nála? Gondolom telefont se érdemes utcára vinni, mert úgyis ellopják. BP-n vagyok, hol érdemes csöveskedni?


2022. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
80%

#20

Talán köze lehet hozzá, alkoholista vagy és gyógyszerfüggő, meg kétoldali munkaundorod van.

2022. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
További traumákról nem beszélve.
2022. okt. 3. 11:30
 23/71 A kérdező kommentje:

21


Tévedésben vagy, egy kortyot nem ittam hónapok óta és egy szem gyógyszert se vettem már be hónapok óta

2022. okt. 3. 11:31
 24/71 anonim ***** válasza:
30%

Prostitúció külföldön?

Szállás megoldva, és igazából nem munka. Egyszerre egy, maximum két-három emberrel kell dugni.

Ugyanaz, mint most: szexelsz a megélhetésért. Csak több a kuncsaft.

2022. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
21%
Milyen idős vagy? Mióta vagytok házasok?
2022. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:
25, 1 éve.
2022. okt. 3. 11:38
 27/71 anonim ***** válasza:
89%
Szuper! Akkor csináld azt, amit egy éve! A férjed előtt is éltél valamiből, valahol.
2022. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
89%

Tehát lássuk csak! Dolgozni nem akarsz, "gyógyszereket nem birod" (nem akarod szedni), tarson el továbbra is a férjed?

Menj el talán dolgozni

2022. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy baszki, kapd össze magad!! Persze hogy van értelme élni!

Azt hittem, 40+ vagy. Akkor sem lenne későn újrakezdeni!

2022. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:

1 éve is a férjemmel éltem albérletben. 🙄


Még jó, hogy nem akarom szedni a gyógyszereket, mivel szarul voltam tőlük és inni is csak a gyógyszerek miatt kezdtem.🙄


Ha annyira azt akarnám, hogy szerelem nélkül tartson el, akkor nem kérdezném, hogy hogy kell hajléktalannak lenni. 🙄

2022. okt. 3. 11:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!