Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyuci pici fiát elcserélném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fiát elcserélném normális férfira. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 06:18
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy legyen az az anyám,vagy az anyósom.Soha sem építkeznék közösen velük.Akár milyen is a kapcsolatunk.Mert ez a státuszkó,bár mikor megváltozhat.És a házat nem lehet elvinni,sajnos.
2022. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
kerdezo ragaszkodj ahhoz hogy te nem messz minden nap at kavezni , de a ferjed nyugodtan menjen es ha a gyerek/ek vele akarnak menni hat addig pihenj otthon vagy elvezd az egyedulletet. Ne kotekedj vele csak legyel hatarozott hogy mondjuk egy heten 2 alkalommal atmessz es tobbszor nem. meg fogjak szokni es a ferjed ha hatarozott vagy (nem durva!) akkor o is meg fogja szokni.
2022. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. talalhatsz idonkent kifogast hogy miert nem messz at es fokozatosan lecsokkentheted a kavezasokat. a ferjed menjen minden nap te pedig legyel okos eshol eppen fozzel valamit, vagy jaj beraktam a mosast ki kell szednem, jaj sajnalom de most nem vagyok jol nagyon faj a fejem stb. nem vagy te tini kislany biztosan tudsz ilyen trukkoket;-))
2022. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat alapja a hazudozás. Meg, hogy a nő az orrán fogva vezeti a férfit. Bár közben a férj, lehet, hogy azt gondolhatja, hogy mekkora kretént fogott ki, aki annyira szarul osztja be az idejét, hogy mindig pont a váratlan kávézás idejére esik a halaszthatatlan teendője vagy érdekes mód csak akkor fájdul meg a feje, ha férjnek fontos program lenne.
2022. jan. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
A hétközbeni kávézást lecsökkentettem, jó pár kifogás, meg egyszerű "most nem" után kezdték megszokni, hogy hétvégén kávézunk csak, mikor a férjem is itthon van.
2022. jan. 29. 13:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!