Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfi elvárja, hogy az asszony minden nap elébe rakja az ennivalót?

Figyelt kérdés

Feleségem apukájáról van szó. Nyugdíjasok. Leül az asztalhoz és ölbe tett kézzel várja, hogy az asszony elébe rakja a főtt ételt, amit természetesen egyedül csinált meg. Ha úgy látja, hogy takarítani kéne szóvá teszi, és be van sértődve, hogy kosz van, de esze ágába sincs megcsinálni.

Nekem nem lenne pofám ezt csinálni a feleségemmel, el se tudom képzelni hogy bírja 40 éve ezt az anyja. Nyugtassatok meg, hogy ez nem normális dolog.


2021. dec. 9. 18:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%

A nagyszüleim 87 és 82 évesek. Nagypapám kb. 60-70 éve nem főzött és nem mosott magára. Amikor tavasszal mamám 1 hónapig kórházban volt coviddal, akkor a család járt át papához napi szinten, hogy legyen mit ennie és legyen tiszta ruhája, stb.


Szerinted aki ebben élt egész felnőtt életében már 20-40 évet, hogy kiszolgálták, az majd megváltozik egyik napról a másikra? Már nyilván nem fog. Az a furcsa, hogy ezt te nem érted. Az megint más, hogy te vagy én nem tudnánk így élni, de azért próbáld meg néha magad beleképzelni más emberek helyébe, hogy megértőbb és elfogadóbb legyél velük.

2021. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%

De nekik ez normális dolog! Mit foglalkozol a másik életével? Majd ha te is együtt leszel a feleségeddel 40 évig, akkor becsmérelheted mások házasságát!


Bár szerintem te csak a szokásos femináci vagy, aki mindennap teszi fel ezeket a kérdéseket, hogy uszítson a férfiak ellen.

2021. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
#1: szerintem ilyen hitvány, és önállóan életképtelenségre valló tulajdonságokkal szemben nem kell megértőnek és elfogadónak lenni.
2021. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%

3. Mi van? Nektek nem voltak nagyszüleitek?


Ez most ugyanaz a baromság, mint amikor azt mondják hogy Kolombusz Kristóf vagy George Washington rasszista volt. Annál rosszabb nincs, mint amikor más korok felfogását a mostani nyomorék felfogásunkkal próbáljuk megítélni.

2021. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

attól mert meg ok igy eltek, nem kell normalis dolognak tekinteni es elfogadni:D

Nem veletlenul valtozott meg ez is.

Ha annyira jo lett volna, meg mindig ez lenne.

2021. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
39%
4.nek igaza van
2021. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
5. neked nem kell úgy élned, de ne várd el tőlük is
2021. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
#7: te meg azt ne várd el, hogy ezt tekintsük továbbra is normálisnak, sőt, normának.
2021. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
A normát te írtad, én csak azt mondtam, hogy az az ő életük!
2021. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Nekem amikor nagyim kórházba került ( ahonnan már sajnos nem került haza) papóm azonnal önellátó lett. Mosott takarított a főzés nem ment olyan jol neki de teljesen ellátta magát. Pedig 80 éves már ( akkor volt 75) .

Sok ember egyszerűen lusta!!!

2021. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!