Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfi elvárja, hogy az asszony minden nap elébe rakja az ennivalót?

Figyelt kérdés

Feleségem apukájáról van szó. Nyugdíjasok. Leül az asztalhoz és ölbe tett kézzel várja, hogy az asszony elébe rakja a főtt ételt, amit természetesen egyedül csinált meg. Ha úgy látja, hogy takarítani kéne szóvá teszi, és be van sértődve, hogy kosz van, de esze ágába sincs megcsinálni.

Nekem nem lenne pofám ezt csinálni a feleségemmel, el se tudom képzelni hogy bírja 40 éve ezt az anyja. Nyugtassatok meg, hogy ez nem normális dolog.


2021. dec. 9. 18:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindennek nevezném, de normálisnak semmiképpen nem. Az, hogy felnőtt ember ilyen szinten életképtelen legyen, hogy a már megfőzött ételt (amit szintén nem ő csinált) még elé is kell rakni, mert arra is képtelen/lusta… Hát, no komment. Mint egy óvodás. Az is vicces, hogy észleli, hogy takarítani kéne, de füle botját nem mozdítaná, helyette szól a Zasszonynak, hogy fogjon seprűt.. Szánalmas, de ezt a feleséged anyja magának köszönheti, senki másnak. Ő hagyta az évek alatt, hogy csicskának meg kvázi házi bejárónőnek nézze a férje, hát akkor csinálja.🤷🏻‍♀️


Én biztos nem lennék egy pillanatig együtt ilyen emberrel, de mindenkinek a magánügye kivel köti össze az életét.

2021. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem mondok el mindennap, lévén hogy jó ha hetente 2x feljövök az oldalra és akkor is futólag nézek bele ebbe a témakörbe, de örülök, hogy te ennyire "ismersz" még így ismeretlenül is..

Lehet most meglepőt fogok mondani, de nagyon úgy néz ki nem én vagyok az egyetlen nő, aki nem tűrné a csicska szerepet, milyen hihetetlen, ugye?

2021. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%
Én exem is ilyen volt, mint a kérdésben szereplő de ő még 50 se volt. Mindenkit mentsen meg tőle a jó sorsa.
2021. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egy régi, beteges gondolkodásmód.
2021. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Na mert a te személyeskedő "fajtád" sokkal jobb, aki képtelen a másik véleményét elfogadni a belepofázás helyett. A kérdésre kell válaszolni, nem a kommentekre. Ez a stílus kizárólag téged minősít.


Itt maximum az a szégyen, hogy te ismeretlen emberekbe állsz bele és személyeskedsz, mert ennyi a nem létező vitakultúrád. Nem magadból kéne kiindulni, bár az tisztán látható, hogy valamiért rettentően frusztrált vagy, de ezt ne idegeneken vezesd le, köszi.


Sajnos amúgy a 100 ft-os kristálygömböd alaposan cserben hagyott, véletlenül sem büfészakos diplomám van vagy épp "kamumunkám" (???, mondjuk az is a te alacsony értelmi szintedet tükrözi, hogy a felsorolt munkákat kamunak tartod), de honnan is tudhatná egy hozzád hasonló csőlátású, élettelen nyominger, akinek az a napja fénypontja, ha ok nélkül beleköthet másokba? Bújj el inkább, mindenkinek jobb lesz.

2021. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanaz az idióta kérdés nap mint nap, csak máshogy megfogalmazva, szerintem ugyanattól az embertől is. Aztán jönnek ugyanazok az idióták, és ugyanazt válaszolják rá mint tegnap, meg azelőtt!


Az én gondolkodásom nem beteges, és frusztrált sem vagyok, csak nekem még nem vette el az eszemet, az önzőség, meg a jólét!


A mai napig ha odamegyek a 74 éves öreganyámhoz, azt sem tudja, hogy mit rakjon elém, mit főzzön nekem, mit vegyen nekem! Szerintetek ő csicskának érzi magát emiatt? Vagy én csicskaként tekintek rá emiatt? Nem azért csinálja mert csicska, hanem azért mert szeret engem! Nem mindenféle jöttment férfinek csinálja meg.


Ha egy kicsit tovább látnátok az orrotok hegyénél, akkor felfognátok amit írok! Régen legalább röhögni lehetett rajtatok, de ez már inkább csak szánalmas.


Az külön röhejes, ahogy a cenzor atyaúristennek képzeli magát, és egyoldalúan törli a válaszaimat, meg fenyeget, hogy kitilt az oldalról, miközben tele van az oldal állat szexes, meg "megkívántam az anyámat" típusú kérdésekkel! De innen üzenem, hogy az oldalnak is van ám felügyeleti szerve!

2021. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyeneket öröm lenne nézni, ahogy éhen döglenek, mert degradál nekik kimerni a levest.
2021. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Önzőség??! Attól lesz valaki önző, hogy nem házicselédként funkcionál a saját házasságában, ahol EGYENLŐ fél férfi és nő is? Az igen, érdekes egy felfogás.


Attól, hogy RÉGEN ez volt a bevett szokás, még koránt sem jelenti, hogy normális is és követendő példa. Már meg ne haragudj, de az hogy a kedves párom szerint nekem kell főznöm, csak mert punci van a lábam között és még őfelsége elé is kell raknom a kaját, mert letörne a keze, ha szedne magának, az parádé. Aztán még jól be is szól sértődötten, hogy kosz van, takarítani kéne, de a kisujját nem mozdítaná. Álljon már meg a menet! Lehet, hogy ők ebbe születtek anno bele és azt hiszik ez a normális, de attól még nagyon nem az! Az meg totálisan lényegtelen, hogy az ilyen nő minek érzi magát, a fent vázolt szituáció nagyjából egy bejárónő szerepkörét vázolja, nem kell megsértődni, ha valaki nevén is nevezi.


Neked is kicsit tovább kéne látnod az orrodnál, mert egyebet nem csinálsz, csak kötözködsz és beszólogatsz annak, aki le meri írni, hogy ő nem cseléd a házasságában és bizony nem élne együtt egy ilyen alakkal. Miért fáj ez neked? Csak nem te is a szóban forgó "férfit" testesíted meg, hogy ennyire a szívedre veszed? Ébresztő, 2021 van, teljesen normális, hogy a nők is öntudatra ébredtek és nem hagyják magukat csicska szerepbe szorítani, csak azért mert nők és más van a lábuk között, mint a kedves pasiknak.


Az a szitu meg külön szánalom, amit pl az 1-es is vázolt, hogy a nagyapjához mindennap menni kellett kiszolgálni, mikor a nagyi kórházba került, mert annyira életképtelen, hogy nem tudott kaját készíteni magának vagy épp mosni. Na ne már. Aki szerint rendben van, hogy felnőtt ember ennyire sem képes, annak bajok a fejében. Persze, ha azért kellett menni a papához, mert túlságosan is idős és betegeskedik, nehezére esik a mozgás stb, akkor érthető h az ember segít, de ha amúgy semmi eü akadálya nem lenne, akkor igen is gáz, hogy nem képes ilyen alapvető dolgokat megcsinálni magának.

2021. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem miért próbáltam meg egy ilyen nőgyűlölő, hímsoviniszta, személyeskedő alaknak érdemben bármit is írni..


Lehet nem értelem nélkül kéne össze-visszadobálózni a hülyébbnél hülyébb "érvekkel", hanem felnőni, kihúzni a fejed a hátsódból és nem halálra sértődni azon, hogy ha belegebedsz is egyenrangúak a nők a férfiakkal és nem tekintheted kedvedre csicskának őket, csak mert régen ez volt a szokás.


Ja és egész pontosan a kedves férfiak miért is voltak képesek pl összerakni azt a lépcsőt, amit szánalmas módon sajnálsz a nőktől? Csak nem azért, mert a zasszony otthon robolt 0-24-ben a kölköddel, nevelte, óvta + még téged is kisgyerek módjára kiszolgált és mindent a szádba rakott? Áhh, értem. Arról szót se ejtve, hogy ugye a régi időkben a nőknek választásuk sem volt, meg sem fordulhatott a fejükben, hogy a szaros pelenka-szoptatás-altatás szentháromságán kívül bármi egyebet is csinálnának. Férjhez kellett menni, szülni, gyereket nevelni, oszt kuss.

Néha azért gondolkozz már kicsit, mielőtt sértődötten morogsz itt a nőkre ok nélkül.

2021. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszomat a 17-esre válaszoltam nem neked!
2021. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!