Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfi elvárja, hogy az asszony minden nap elébe rakja az ennivalót?

Figyelt kérdés

Feleségem apukájáról van szó. Nyugdíjasok. Leül az asztalhoz és ölbe tett kézzel várja, hogy az asszony elébe rakja a főtt ételt, amit természetesen egyedül csinált meg. Ha úgy látja, hogy takarítani kéne szóvá teszi, és be van sértődve, hogy kosz van, de esze ágába sincs megcsinálni.

Nekem nem lenne pofám ezt csinálni a feleségemmel, el se tudom képzelni hogy bírja 40 éve ezt az anyja. Nyugtassatok meg, hogy ez nem normális dolog.


2021. dec. 9. 18:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért a 2 forintért, de hol írta bárki, hogy személy szerint TE beteges vagy? Csak, mert hasonlót se látok. Azt írták a fent vázolt szituáció a beteges, miszerint felnőtt, életerős férfit épp hogy megetetni nem kell. És ezzel csak egyetérteni tudok, ha valaki felnőtt emberként elvárja a másiktól (pusztán azért, mert neki nem farka van), hogy főzzön neki, tegyen elé kaját, majd még be is durcizik, hogy kosz van és takarítani kéne, de füle botját nem mozdítaná, mert ezt is a nőtől várja kb alanyi jogon, az minden csak nem normális gondolkodás. Az ilyen, ha egyedül marad mit csinál? Éhen döglik és belefullad a retekbe? Őszintén érdekel.


A linkelt kérdésnek pedig semmi köze ehhez a kérdéshez, az az illető se komplett, ha az unokahúgával akar szexelni (undorító!!), de ezt jelentsd a moderátorok fele, ne más kérdését offold vele.

2021. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az ő életük, te ebbe ne szólj bele.


Nem normális, de ha anyósod 40 éven keresztül nem állt ki magáért, hanem eltűrte ezt a viselkedést, akkor így járt.

2021. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%
...jókutya családtagként ha ilyen helyzetben a szolgáló önzőn mer néha lebetegedni és a saját feladatát levakarja magáról és ráterheli a rokonságra , helyettesítenie kell őt a rokonságnak az élőhalott, tehetetlen, zombi nagypapi ellátásában, aki akkora böszme tehetetlen, hogy évtizedekig kiszolgáltatta magát arra hivatkozva, hogy farka van vagy nyomi szerencsétlen és még a nője után a rokonságtól is elvárja, sunyin kierőszakolja ugyanezt a kiszolgálást, mint a család ura? Mitől úr, ha erre is képtelen önállóan? Vagy ebbe látja az ilyen úr a saját nagyságát, hogy ő aztán alantas munkát nem végez, az az alja népnek való, mint pld a nője, akit erre tart-tartott, csak az vénségére lusta és vaksi lett, magától nem látja meg, mi lenne a feladat és rest is arra?
2021. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

mindenkinek az a normalis amit annak fogad el. en szivesen teszem ele az etelt, de van hogy o szedi ki a tanyeromra. mind a ketten szeretunk fozni, a ferjem ugyanugy berakja a mosogepet a szaritot mint en a porszivozast pedig mar evek ota o csinalja mert en nem vagyok egeszseges.

Nalunk csak nehany olyan dolog van ami ferfi vagy noi dolog. vannak allataink a nagy allatokat lo, marha stb a ferjem eteti a kisebbeket baromfi, es a hazikedvencek, 6 cica kutyus, nyuszi en csinalom az ellatasukat. a cicak bentiek utanuk mindig en takaritok de szeretem nagyon csinalni . igaz mi nem otthon elunk es mind a ketten nyugdijasok vagyunk sose volt azzal gond hogy ki mit csinaljon. en 39 evesen rakos voltam abbol felepultem de sokat vagyok beteg mar evtizedek ota. a parom minden noi munkat ugyanugy el tud vegezni mint egy no. azonkivul szeret hobbybol fozni sutni, lekvart befozni, de tud autot , traktort szerelni csempezni vagy barmi munkat elvegezni a haz korul. Ez azert is jo mert ha en elobb megyek el o nem fog soha raszorulni arra hogy ellassak mert ugyes mindenben es nem erezte soha rangjan alulinak hogy neki valamit el kell vegeznie. a ferfiassagnak nem az a fokmeroje hogy o nem vegez el valamit mert az a ferfiassaga rovasara megy, hanem szerintem az hogy minden helyzetben feltalalja magat es gondoskodni tudjon a csaladjarol anyagilag es erzelmileg is. ami legalabb annyira fontos mint a penz.

2022. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%

Hát én nem tudom, hogy ki hol él egészen pontosan, de egyik barátnőm pár évvel ezelőtt egy Pest megyei településen dolgoztott egy bankban. Két kolleganője odavalósi volt. Teljesen természetes volt, hogy MINDEN házimunkát a nők végeznek el. Barátnőm mesélte, hogy hétfőnként megbeszélték, hogy hétvégén ki mit főzött. A két kolleganő a két napra kb. 2-3 féle levest, 5-6 féle főételt és több féle süteményt készített. Természetesen a főzés, terítés, lerámolás, elmosogatás is az ő feladatuk volt. Oké. Akkor ez van Pest megyében.


Na most egy egyetemen dolgoztam tanszéki ügyintézőként. A volt főnököm (akinek 3 diplomája van) minden hétvégét a konyhában töltött és hétfőnként azt mesélte, hogy milyen kár, hogy a férje és a fia mindent megettek, pedig olyan sok mindent készített és azt hitte, hogy legalább egy-két napig lesz maradék. Ilyenkor a többi kolleganőm is csatlakozott és részletesen elmondták, hogy miket főztek. Ezek a nők mind diplomás, egyetemen tanító emberek.


Na. Erről ennyit.

2022. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van takaritőnő aki segít? Vagy szombaton ebédre megfőznek mindent aztán vasárnap reggeltől délutánig takarítják a házat, mert nőként az ő dolguk a házi munka?

Amíg a nő takarít, főz, mos, addig a család többi tagja mit csinál? Elmennek addig kirándulni?

2022. jan. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25 os erdekeseket irsz. amig dolgoztam fiatalabb koromban es a ferjem is dolgozott akkoriban mindketten a munkahelyen ettunk a gyerek meg oviban iskolaban stb. estere sose volt nagy fozes es mivel mind a ketten olyan muszakokban dolgoztunk hogy 12 ora munka 24 piheno utana 12 ora ejjeles es 48 piheno meg volt oldva hogy aki otthon volt az fozott valamit. a mosast takaritast en csinaltam mert a ferjem a szabad napjain masodallast csinalt. de az hogy mindent egyedul az egyik szerintem roppant igazsagtalan. talan a kezdetben kell ezt felhozni ha magatol nemoldodik meg a problema hogy hogyan is legyen. a takaritonorol jut eszembe: mindig nagy vagyam volt hogy egyszer majd legyen valaki aki heti egy alkalommal eljon es a nagyobb munkat megcsinalja. amikor beteg lettem es rakmutetem volt fogadtunk egy takaritonot aki masodmagaval jott. amit ok munka neven csinaltak az egy remalom volt. feher padlocsempe volt a folyoson es csupa csik es mocsok volt a felmosas utan. amikor kifogasoltam azt mondtak a hulyeseg teteje ilyen kenyes padlot hasznalni. ne ennek van vagy 20 eve azota nincs bejaronom. egy holgy van aki a vasalast megcsinalja de csak az agynemut abroszokat kezimunkakat kell vasalni meg neha ingeket. amig a parom egyenruhaban jart akkor azt kellett de ez mar regota nincs. nem tudom hova lettek a regi alapos es jo takaritonok (en Ausztraliaban elek 34 eve) de akik voltak eltuntek. a legjobbak az olaszok es gorogok voltak akik mar kioregedtek. azota az oraber horribilis lett , amikor en vettem fol takaritonot 8 dollart fizettem orankent most 35 az oraberuk. es nem vegeznek szep munkat ez a legnagyobb baj. nem tudom otthon hogy van de itt ez eleg vacak helyzet .
2022. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!