Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ugat állandóan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugat állandóan az asszony mindenért?

Figyelt kérdés
Ha meló után megyek a kocsmába megiszok pár sört meg fröccsöt az a baja, hívogat telefonon hogy hol vagyok, pedig itt van a ház aljába a kocsma, mondom neki kusoljal egész nap melozok o meg otthon vakarja a mindenét, nem takarít, csak ül egész nap nézi a sorozatokat meg bagozik alig fürdik csak hét kétszer. Meg táncol a zene tévére közbe borozik, egy flakonnal megiszik utána 2 napig fekszik az ágyban hogy o meg akar halni mondom neki haljal. Hogy tegyem ki innent?

2019. aug. 31. 15:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
96%
Ta atyaeg magadat is meg kellenne vizsgalni tok gaz hogy melo utan nem az az első hogy haza megyek a csaladhoz ez alap minek vagy vele ???? Rugd ki ha ilyen igenytelen de gondolkozz el azon is hogy ha valakit szeretek nem a sor bor az elso melo utan
2019. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát...én se sietnék haza ha ilyen lenne az asszony, melletted meg lehet, hogy olyan lennék mint ő. Nincs itt igazság. Feleség, vagy csak úgy vagytok? Utóbbi eset könnyebb.
2019. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 alletta ***** válasza:
94%

pár emelet "boldogság" választ el titeket egymástól.

ha komolyan gondolod, üljetek le, és beszéljétek meg, hogy mindketten megpróbáltok alkohol nélkül élni. talán akkor nem lenne ennyi veszekedés.

2019. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, vége a nyári szünetnek, kicsit még szórakozni kell mielőtt újraindul a taposómalom.
2019. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Na ilyen asszonytól mentsen meg az isten! Én a helyedben szimplám kivágnám az utcára aztán zárat cserélnék.
2019. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Átlátszó trollkerdes, van hova fejlődni.
2019. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elejét elhittem aztán rájöttem, hogy kamu:D

A vége nagyon átlátszó :D

2019. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mind2.-en a szint alatt vagytok!
2019. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is ilyen volt, minek vetted el? Ha melletted vàlt ilyenné, akkor meg nem kell sokat gondolkodni, miért lett ennyire boldogtalan... Alkesz gyökér vagy aki nem törődik vele. Ennyi.
2019. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet kirakni mert ide van bejelentve de multkor is mondtam neki takaroggy dolgozni mert agyonutlek, erre elment betanitot munkarA, nem ki rugtak onan is asz ki van a fejevel.
2020. jún. 2. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!