Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyukám...

Mit csináljak ha anyukám állandóan ellenem van?

Figyelt kérdés
Van a szobámban egy számítógép amin szeretek játszani meg ilyenek. Az öcsém kb. minden órában odajön megkérdezni, hogy mikor jöhetek én, mikor jöhetek én? Általában az 5. kérdésre átadom neki a gépet, mert már nagyon idegesít. Hozzátenném, hogy neki van egy tablete amin ugyanazok a játékok futnak mint a gépen csak hát pesze, hogy telhetetlen. A mi nap átkellett tennunk a gépet egy másik szobába. Mivel csak én tudom összerakni az öcsém megkért, hogy rakjam össze amire nemet mondtam, ugyanis tegnap már nagyon feldühített. Végül jött szerett anyám és rám prancsolt, hogy rakjam össze, mert az ő egyetlen pici kisfia kockulni akar. Erre is nemet mondtam. Végül önszántamból összeraktam ÉN a gépet, hogy tudjak ÉN internetezni. Az öcsém odajött és elkezdett ordibálni, hogy de én jövök meg én jövök. Anya is odajött és mondta h engedjem oda. Mondtam hogy nem. Az öcsém elkezdett sírni, majd átadtam neki a helyet. Tiszta ideg vagyok mindkettőjükre, az öcsém kinevet anya meg semmitevően nézi.

2019. jún. 18. 09:48
 1/10 szántóvető ***** válasza:
36%
akkor játsszál a tableten addig.te írtad hogy ugyanazok a játékok futnak rajta.Anyudat csak az érdekli hogy a kisebbik fia ne hisztizzen.ha a saját alsógatyádat akarná felvenni akkor azt is meg kéne engedned neki.
2019. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia, sajnálom ezt a helyzetet. Pedig jön a nyár, jó lenne egy rendszert kialakítani, esetleg ezt jó ötletnek tartod? Osszátok be, két óránként váltjátok egymást a gép előtt. Amúgy sem egészséges se a szemednek, agyadnak, gerincednek egész nap gép előtt ülni.

(mi négyen vagyunk tesók, egy gépünk van, és két óránként váltjuk egymást.. Gondolatod mire kerülök sorra 🤭) előfordul, egyik tesóm nem akarja betartani, ilyenkor szólunk valamelyik szülőnknek, ők is tudnak a két órás megállapodásunkról.

2019. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is be van osztva, hogy ki mikor ülhet gép elé. Ha vita van, netán veszekedés, akkor senki :)
2019. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
életem legjobb napja volt mikor külön gépet kaptam. szerintem próbálj meg összegyűjteni egy géprevalót, mert tényleg nagyon megéri
2019. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Itt egyértelműen te vagy a hisztis. Miért nem engeded oda szegényt? Miért jobb az élet ha órákat kockulsz és ezmiatt még a családoddal is összeveszel?
2019. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Csak 28 éves vagyok de örülök hogy anno nem voltak ezek a szarok.Tablet,számítógép...az..ocsed hány éves?Kockulni kell egész nap?Egy vödör homokkal elhomokoztunk egész nap,meg egy kartondobozbol,takarokbol bunkert építettünk.Veszekedés...adott volna anyum nekünk ha állandóan cirkuszoltunk volna mint ti.Irány az udvar,medence,focizni.
2019. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Intézd el hogy ne induljon el amivel ő tolná, és csinálj úgy, mintha nem tudnád megcsinálni. Vagy verd el, az is egy megoldás. Vagy zsarold be valamivel. Lényeg hogy ne érezze hogy ő az úr.
2019. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tipikus "vihar egy pohár vízben". 5 év múlva már emlékezni sem fogtok az egészre. A helyedben telibe szarnék a témára, gyűjtenék egy független, kizárólagos tulajdonú gépre, akár laptopra, mert azt még hordhatod is magaddal. Oszt kalap kabát.
2019. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ő a kicsi, neki kell engedni. Így gondolja.

Nem sok mindent tudsz csinálni, próbáld meg rávenni őket, hogy külön gépet akarsz, vegyenek egyet.

Mondd, hogy már nagy vagy, neked a tanuláshoz is jó lenne és nem lenne annyi vita se. Egy használt is jó lenne. Hátha belemennek.

2019. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Játékaiból hiányozzon egy-egy fájl ami vagy elindítani nem engedi,vagy később teszi tönkre. Aztán fogd a játékra. Ha nem értenek hozzá kamuzd be,hogy vírusos,vagy nem viszi a rendszere a gépnek.
2019. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!