Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ugat állandóan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugat állandóan az asszony mindenért?

Figyelt kérdés
Ha meló után megyek a kocsmába megiszok pár sört meg fröccsöt az a baja, hívogat telefonon hogy hol vagyok, pedig itt van a ház aljába a kocsma, mondom neki kusoljal egész nap melozok o meg otthon vakarja a mindenét, nem takarít, csak ül egész nap nézi a sorozatokat meg bagozik alig fürdik csak hét kétszer. Meg táncol a zene tévére közbe borozik, egy flakonnal megiszik utána 2 napig fekszik az ágyban hogy o meg akar halni mondom neki haljal. Hogy tegyem ki innent?

2019. aug. 31. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért ugat az asszonyod mindenért? Pont ezért. Olvasd el mit írtál és rájössz. Zsák a foltját...
2020. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Túltoltad a helyesírási hibákat. Alaptroll vagy, meg fejlődnöd kell. Gyenge..
2020. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igyatok együtt munka után és fetrngjetek együtt a mocsokban. Probléma megoldva. Van még kérdés?
2020. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Elment a nő azt se tudom hova de egy hete nem látam, ismerős aszt monja látta valami csövesekel. Engem nem is érdekel legaláb nem ugat itt nekem.
2020. szept. 12. 10:47
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem csoda hogy van valakid,te gusztustalan állat... remélem az asszony lelép és feljelent
2020. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előkerült vagy lett új nő?
2021. dec. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na meg vagytok még?
2021. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!