Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyuci pici fiát elcserélném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fiát elcserélném normális férfira. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 06:18
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert szereti az anyját, és szeret vele időt együtt tölteni, az miért baj? Főleg ha egy telken élnek. Mit fáj neked az a napi fél óra?


Te ne menj ha nem akarsz, a férjedet meg hagyd békén.


Esetleg féltékeny vagy, hogy az anyjával tölt közös időt, amikor csak rá koncentrál, veled meg nem? Hát akkor azt mondd meg neki, hogy szeretnéd ha veled is töltene ilyen békés együtt töltött perceket. Itt nem az a kérdés, hogy az anyjával túl jó-e a kapcsolata, hanem az, hogy veled elég jó-e.

2021. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
32%
Szia! Mi lenne az elvárásod? Te mit tudsz nyújtani?
2021. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
A szülei. Ők nevelték fel. Szerintem egyeseknek az a problémájuk, hogy nem értik mi a problémád. Én sem értem.
2021. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elmondta: nem akar mindig a szülőkkel kávézni. Ezzel együtt jár, hogy valszeg nem tölt vele elég időt.
2021. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem is kell a szülőkjel kávézni, saját döntése.Nem kötelező azt csinálni, mint a férjének.Neki sem kötelező, de ha beugrik napi egy kávéra, egy telken laknak, egy félóra nem a világ.Azonban ha napi szinten több órát a szüleinél akar lenni a férj, az elég nagy baj.A feleségnek viszont nem kötelező vele tartani.
2021. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
91%
Ha a zanyós jó arra, hogy egész nap a kölködre vigyázzon, azt a napi egy kávét tán kibírod. Az én anyósom híres sárkány volt, hogy legyen neki nehéz a föld, de azért valahogy még azt is kibírtam, amikor naponta 5x megjelent nálunk. Igaz nem kommunikáltam vele, sőt egy idő után már a feleségem se. :D
2021. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%
Milyen gyerekre vigyáz az anyós? Addig a kérdező mit csinál? A férj meg anyós mit szól hozzá, hogy segíteni kell a nőn, mert egyedül nem tudja megoldani a dolgait,ezért lepasszolja a gyereket, mert képtelen foglalkozni vele vagy magával akar foglalkozni, mikor megunta az anyukásdít?
2021. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 kriszpo ***** válasza:
100%

Hát igen, ez nehéz kérdés :) Sajnos, vannak olyan emberek (gyermekek és szülők is) akik felnőtt korban nem tudnak/akarnak elszakadni a családi kötelékből. Mi lenne a legjobb megoldás számodra? Mi lenne a legjobb megoldás "anyuci kicsi fiának"? Megbeszéltétek? Van mód arra, hogy találj valami más programot az anyóssnál kávézás helyett? Zavarná ez a párodat?

Csak halkan jegyzem meg, hogy nálunk az anyósom hívogatja majdnem napi szinten a feleségem. Finoman szóvátettem a feleségemnek, egyetértett, de maximum azt tudja csinálni, hogy nem veszi fel és később hívja vissza. Nincs jó megoldás, csak az elköltözés, telefonszám csere, távoltartási végzés :) Csak vicceltem...

2021. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mikor babáztam, a férjem munka után ment a szüleihez ( szomszédba), ott volt 1-1, 5 órát, utáltam, tv, megvacsizott majd hazajött, babázott, fürdött, gépezett, aludt.

Azt mondták, hogy én úgyis főztem, ebédet magunknak a gyerekekkel, jó lesz az vacsorára is nekünk.

Nem értette az egész családjuk, hogy mi bajom ezzel. Nem, nem a főzök magunknak dolog volt az.

2021. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Jossszy3 ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod ilyennek vagy told el a biciklit nincs kérdés ne fárassz minket felesleges kérdésekkel pls.
2021. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!