Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az érdekből házsasodásnak,és érdekből babát szülésről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok azokról akik anyagi érdek miatt házasságot kötnek, és próbálnak teherbe esni hogy így több pénzhez jussanak? Mi a véleményetek arról ha már eleve úgy csinálja a hogy a házasságot és a babát is, hogy tudja hogy pár ev múlva le szeretne lepni a pénzzel együtt ? Ti szivesen csinálnatok ezt, akar idősebb pasival? Minden vélemény/ tapasztalat erdekel😊

21/L



2021. nov. 12. 09:45
 81/97 anonim ***** válasza:
100%
nem is a tervedről gondoltam, hogy beszélgess elsősorban. inkább arról, hogy mi az, ami miatt az emberi kapcsolat ennyire érdektelen számodra.
2021. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces mikor 20 éves csajok azt hiszik, hogy a pasi elhiszi hogy színtiszta szerelemből vannak vele és hagyja hogy majd lehúzzák. Ezek a férfiak nem azért gazdagok, mert hülyék. Könyvelő vagyok, nem egy ilyen ügyfelem van, én és az ügyvéd általában hamarabb tudjuk, hogy válás lesz, mint az asszonyka. Mire vagyommegosztásra kerül a sor addigra a vagyona nagy része már nincs a nevén és abban az évben a sikeres cége is minimális haszonnal vagy veszteséggel zár.
2021. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 A kérdező kommentje:
82: ezt ki cáfolta meg? Az előző ugyanilyen kapcsolatomban nyíltan közöltem az anyagi szándékaimat a párommal, nem akarok átb.szni senkit. Neki pedig megérte ennyi pénzt nekemadni és rámkölteni.
2021. dec. 18. 12:41
 84/97 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor csak nekem tűnt úgy, hogy pl.ezeket a dolgokat nem fogod az orrára kötni a szerencsés választottadnak:


"Én azért akarok, hogy miután megszületik, el tudjak így valni a férjemtol hogy sokkal tobb pénzt tudjak elvenni tole, vagy hogy a házasság alatt is sokkal többet tudjak elvenni így."


Vagy ha nyílt adok-kapok van, akkor miért kell belekeverni a gyerek-dolgot.

2021. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 A kérdező kommentje:
Csunya dolog, de azért mert úgy több pénzt lehet szerezni.
2021. dec. 18. 13:30
 86/97 A kérdező kommentje:
Egyébként esetleg írhatok neked ezzel kapcsolatban? Irtad hogy könyvelő vagy, de ha nem szeretned akkor nem zavarlak ezzel.
2021. dec. 18. 13:32
 87/97 anonim ***** válasza:
Írhatsz nyugodtan, de én Szlovákiában élek, az itteni törvényeket ismerem.
2021. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
8%
Benne vagyok, házasság gyerek, gyereket nevelem pénzek 35% a a tiéd....:)))
2021. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 A kérdező kommentje:
88: már van jelölt , de egy bizonyos összeg felett benne vagyok😇
2021. dec. 18. 15:30
 90/97 anonim ***** válasza:
49%
És mi az az összeg, mert gyereket már szeretnék? :) Amúgy 172/67 barna haj és barna szem - neked?
2021. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!