Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az érdekből házsasodásnak,és érdekből babát szülésről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok azokról akik anyagi érdek miatt házasságot kötnek, és próbálnak teherbe esni hogy így több pénzhez jussanak? Mi a véleményetek arról ha már eleve úgy csinálja a hogy a házasságot és a babát is, hogy tudja hogy pár ev múlva le szeretne lepni a pénzzel együtt ? Ti szivesen csinálnatok ezt, akar idősebb pasival? Minden vélemény/ tapasztalat erdekel😊

21/L



2021. nov. 12. 09:45
 71/97 anonim ***** válasza:
95%
"szerencsétlen gyerek milyen erkölcsi értékeket tanulna" - Nem hiszem, hogy az erkölcs csak a családi példán múlik... Ellenben maga a család nem lenne megadva, pl. 25 évesen szülsz, a férjed 55-60 lenne, a gyerek ballagásán te 45, és egy 80 éves bácsi lenne melletted... furán nézne ki :)
2021. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
91%
Engem sem támogattak a szüleim 18 éves korom után. Mégsem prostituálódtam. Olyan jól tanultam, hogy jó ősztöndíjat kaptam, illetve felvettem a Diákhitelt, amit jövőre fizetek vissza. Pár évig albérleteztünk és spóroltunk a férjemmel. Most megvan mindenünk és boldogok vagyunk. Nyugodtan bocsásd magad áruba, szívem, de akkor ne csodálkozz, ha úgy is bánnak majd veled. Hajrá!
2021. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 A kérdező kommentje:
Utolsó: és te erre büszke is vagy, hogy annak ellenére hogy van egy férjed, egy férfi az életedben aki ÉRTED VAN, diákhitelt kellett felvennem és engedi hogy albérletben lakjatok?😂 nagyon szerethet teged, “szívem”😞
2021. dec. 17. 21:02
 74/97 anonim ***** válasza:
96%
Mivel őt sem támogatták a szülei, magának kellett gondoskodnia magáról. Miután megismertük egymást, együtt dolgoztunk meg mindenért. Igaz, a férjem nem egy kitartott lotyót keresett maga mellé, hanem társat. Akivel egy szinten van szellemileg. Értelemszerűen egy olyan nő, aki vele egy szinten van szellemileg, nem elégszik meg a riherongy szereppel. Hanem tanul, szerez egy értelmes szakmát, amiben örömét leli, sikeres lesz és megél belőle. Ehhez nyilván idő kell. Neki olyan nő kellett, aki vele egyenrangú társ. Ennek megfelelően szeret engem. Egy aranyásó ri*ancot úgy vágott volna ki, hogy a lába nem éri a földet.
2021. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 A kérdező kommentje:
De ki f*sznak kellene rajtad kívül egy ilyen férfi, aki hagyja albérletben diakhitellel lakni az idézőjeles szerelmét?😂 Tudod mi a jo pasidban? Hogy ot aztán senki nem fogja elvenni tőled🤣🤣
2021. dec. 17. 21:15
 76/97 anonim ***** válasza:
95%
Látom nem érted. Nem baj.
2021. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy félsz bevallani hogy egy f*szszopo a férjed. Sok sikert kívánok, értelmes vagy, váltsd le minél hamarabb❤️
2021. dec. 17. 21:19
 78/97 anonim ***** válasza:
97%
Mond neked valamit a "kitartott lotyó" és az "aranyásó ri*anc" kifejezés? Na ugye. Sajnálom, hogy téged nem szeret senki és soha nem is fog. Egy punci kevés.
2021. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
95%

az érzelmi iq-d a béka segge alatt van. biztos boldog életed lesz így, ha nem is vágysz jobbra.

szerintem inkább egy szakemberre lenne szükséged, nem pénzre. a pénzt is akkor becsülnéd meg igazán, ha te dolgoznál meg érte. nem a testeddel, ami most még biztos szép.

neked szeretni kéne megtanulni, de az elég melós dolog

2021. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 A kérdező kommentje:
Jartam már pszichologus szakembernel, ha erre gondolsz, és neki is elmondtam a “tervet”. Ha bármennyire is jártas vagy ebben a témában, tudod hogy a segítő szakemberek nem mondanak bírálatot senkinek az életére, vagy terveire.
2021. dec. 18. 10:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!