Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az érdekből házsasodásnak,és érdekből babát szülésről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok azokról akik anyagi érdek miatt házasságot kötnek, és próbálnak teherbe esni hogy így több pénzhez jussanak? Mi a véleményetek arról ha már eleve úgy csinálja a hogy a házasságot és a babát is, hogy tudja hogy pár ev múlva le szeretne lepni a pénzzel együtt ? Ti szivesen csinálnatok ezt, akar idősebb pasival? Minden vélemény/ tapasztalat erdekel😊

21/L



2021. nov. 12. 09:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
61%
Férfiként, nem látom más értelmét a házasságnak, csak azt, ha érdekből csinálnám. Női oldalról meg sokszor túlidealizált, de mégis az állítólagosan érzelmes nem csinálja többször az érdekházasságot. Szóval, felőlem csinálja, aki akarja. Igazából valamilyen szinten mindenki érdekből csinál mindent.
2021. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:
Koszi 😊 Én elég fiatal vagyok meg ehhez, de enis így gondolom, hogyha már házasságot kötök es babát szülök, legalább akkor ne csinaljam ingyen.
2021. nov. 12. 09:48
 3/97 anonim ***** válasza:
92%
:D Kicsit provokatív ez a kérdés, nem gondolod? Várkonyi Andira gondoltál közben?
2021. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
92%
mi ez az ertelmetlen kamukerdes? tenyleg ilyen hulye vagy?!
2021. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:
Nem, miért gondoltam volna rá?😁 Ahogy írtam is, a saját példám miatt erdekel, mert hasonló kapcsolatban szeretnek lenni (vagyok is, csak meg ez a gondolat kicsit korai)
2021. nov. 12. 09:56
 6/97 anonim ***** válasza:
91%
Elképesztően buta vagy…
2021. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
91%

Házasságot nem érdekből kötünk, gyermeket nem pénzért vállalunk. Lehet így is persze, csak épp marha boldogtalan lesz a család minden tagja.


Ha a megfelelő motiváció miatt alapít az ember családot, az fantasztikus és mindent megér.

2021. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
100%

Láttam példát minden oldalra.


Láttam nőt aki babával fogott pasit, láttam nőt aki babával akart pasit fogni, de a pasi kidobta terhesen, és láttam olyan pasit is, aki azért ment bele a babavállalásba, mert fosott, hogy ha nem lesz, akkor lelép a csaja.

2021. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
29%
#7: Miért, ha érzelmekből kötjük a házasságot, boldogabbak leszünk, amikor átvernek minket? Nálam volt már egy eljegyzett lány, aztán később benyögte, hogy hello. Ha házasság meg gyerek lett volna, akkor boldogtalanul ÉS csórón jöttem volna ki az egészből. Akkor legközelebb legalább má' pénzem legyen belőle.
2021. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 A kérdező kommentje:

Miből kovetkeztettel arra hogy buta vagyok? Nem ez volt a kérdés..

A kérdésem azokhoz szól akik már próbálkoztak esetleg anyagi érdek miatt például babát csinálni, és hogy megérte-e nekik, stb..

2021. nov. 12. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!