Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az érdekből házsasodásnak,és érdekből babát szülésről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok azokról akik anyagi érdek miatt házasságot kötnek, és próbálnak teherbe esni hogy így több pénzhez jussanak? Mi a véleményetek arról ha már eleve úgy csinálja a hogy a házasságot és a babát is, hogy tudja hogy pár ev múlva le szeretne lepni a pénzzel együtt ? Ti szivesen csinálnatok ezt, akar idősebb pasival? Minden vélemény/ tapasztalat erdekel😊

21/L



2021. nov. 12. 09:45
 31/97 anonim ***** válasza:
12%

27!

Szerintem a szegénység nem degralás, nem szégyellni való dolog! Sajnálom, ha megsértődtél.

Ha ilyen helyzetben én is ezen gondolkodnék, mint a kérdező. Érhető, ha nem akar örökké rosszul élni.

2021. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
63%

Buta nő csinál csak ilyet. Nem lehet annyit félrerakni. Mondjuk számoljuk azt, hogy 35 éves koráig eltartja valaki, onnantól ugye trófeának már nem jó.

Van vissza kb 50 éve. Ha mai árfolyamon havi 200.000 Ft-ból szeretne megélni akkor 120000000 Ft-ot kellene félreraknia. Azalatt a kb 10 év alatt, amíg pénzeli valaki. És akkor még nincs egy lakása, egy kocsija, és a havi 200, az még nem a luxi életmód, inkább a nyomorgáshoz áll közel. Vicces elképzelés mindenesetre. Pláne ha megmurdel mondjuk idő előtt a csávó, vagy csak lebetegszik.

Akkor már prostinak vagy béranyának ezerszer jobban megéri lenni.

Alapvetően nem ítélem el azt, aki anyagi szempontokat is figyelembe vesz a házasság előtt, de ez egy ritka ostoba terv.

2021. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 A kérdező kommentje:
De 120 milliot pl 10 ev alatt ebből szerintem siman felre tudok tenni, ahogy eddig számoltam😊
2021. nov. 12. 19:25
 34/97 anonim ***** válasza:
100%

Háááát persze :D Mondjuk az még mindig csak a minimum lenne, de mindegy.

Trollkérdésnek mindenesetre jó volt

2021. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 A kérdező kommentje:
43: az első részére, ezt hogy érted ?
2021. nov. 12. 21:33
 36/97 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akkora balek, aki havi több, mint 1millió zsebpénzt adna a semmire. Egyrészt. Másrészt meg ha mégis és megszokod azt az életszínvonalat, a büdös életben nem fogod tudni beosztani a havi 200 ezret, főleg hogy egy valamirevaló albérlet elviszi a 3/4-ét és akkor még nem ettél, nem fizettél rezsit és a műkörmödet sem fizette ki senki meg a vibrátorba sem vett elemet senki. 🤣
2021. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
100%
Az csak régen volt hogy minden felezodik 5 év után. Ha most egy gazdag pasi elvesz egy nőt, és a nő az O saját tulajdonú lakásába költözik a pasinak van luxus autója is. Ezek a dolgok válás esetén nem felezodnek.
2021. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:
36: ismerőseim között több lany is van, akinek az idősebb párja boven állja a havi 2-3 milliós koltesuket, abból meg nehogy ne tudjon már valaki havi 1 milliot felrerakni😊
2021. nov. 13. 20:44
 39/97 anonim ***** válasza:
99%

A véleményem annyi, hogy mindkettőt gusztustalannak tartom.

Én ilyet sosem tennék, nekem nem fér bele. Számomra a házassághoz igazi szerelem kell, igazi társ, akivel összeillünk minden téren ami fontos, akit meg is találtam, most már 12. éve. :) Természetesen össze is hàzasodtunk, ennek is már 10 éve.

Gyereket viszont nem akarok. Soha nem is akartam.

2021. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
100%
Fúj. A belem kifordulna, ha olyan palival kéne szexelnem akit nem szeretek🤮 nincs az a pénz! Egyszerűen nem éri meg. Elég igênytelen vagy kérdező.
2021. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!