Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az érdekből házsasodásnak,és érdekből babát szülésről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok azokról akik anyagi érdek miatt házasságot kötnek, és próbálnak teherbe esni hogy így több pénzhez jussanak? Mi a véleményetek arról ha már eleve úgy csinálja a hogy a házasságot és a babát is, hogy tudja hogy pár ev múlva le szeretne lepni a pénzzel együtt ? Ti szivesen csinálnatok ezt, akar idősebb pasival? Minden vélemény/ tapasztalat erdekel😊

21/L



2021. nov. 12. 09:45
 21/97 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ennyire szegény családból jössz? 😔
2021. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan, hagyjátok... az ilyen pénzéhes kislányok is rájönnek majd az első ráncok megjelenésénél, hogy ők is bizony megöregszenek, és a pénzes apuci majd jól lecseréli őket egy fiatalabbra, és őt pénzeli tovább. Persze, kérdező, lehet még max 10-15 jó éved amíg eltartanak, utána el leszel dobva ilyen hozzáállással, ilyen mentalitással. De ha neked ez megfelel, akkor hajrá.

Mi meg persze ne csodálkozzunk, hogy ennyi gold-digger és mennyi "ennek a nőnek is csak a pénzem kell" kérdés van...

2021. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 A kérdező kommentje:
Nem jovok feltétlenül szegény családból, de már nem támogatnak anyagilag a szüleim mióta egyetemre járok.
2021. nov. 12. 10:53
 24/97 anonim ***** válasza:
78%
bazzeg borzasztó olvasni a soraitokat, hogy ennyi hulladék gerinc nélküli ember van, nem is sejtettem, de remélem csak ez az oldal gyűjti össze az aljanépet
2021. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
46%

De akkor bizony szegény családból jössz. Megtették a szüleid a minimumot, h 18 éves korodig támogatnak és közben alig várták, h ne kelljen belédrakni a pénzt.

Ha "nem feltétlenül szegény családból" jönnél, aki még lenne pénz rád, amíg nincs normális diplomás munkahelyed.

2021. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 A kérdező kommentje:
25: Sajnos én is így gondolom, hogy egy ideig jogosan vártam volna el toluk valamennyi anyagi támogatást, de ok 18 éves korom után egy szelet kenyérre nem küldtek nekem pénzt, sajnos.
2021. nov. 12. 11:10
 27/97 anonim ***** válasza:
47%

#25 kedves utolsó, a szegénység nem csak pénzben mérhető, nem mindenkit tudnak tamogatni a szülei hogy (akár más varosban, alberlet, stb.) egyetemet végezzen anélkül hogy önállósodna az anyagiakban... az én családom sem szegény, csak amikor én voltam diák, akkor szarabb helyzetben voltak, most sem élünk nagy lábon, de ahogy tudják, támogatják a gyerekeiket, az unokaikat, vannak félretett pénzek, én is ebből tanultam meg bánni a sajat penzemmel, legyen szó az akkori diák fizetesemrol, vagy a mostani helyzetemrol, vannak biztositasaim, spórolt pénzem, tervezek a jövővel, és ahoz képest hogy nincs diplomám, számomra elég jo fizetést kapok.


szóval kérlek ne degradalj egy csaladot azzal hogy szegények, csak azért mert a te szemszögedbol nem olyan tehetősek mint ami neked idealis lenne. van különbség az átlag, a szegény meg a mélyszegény között


kedves kérdező, inkább nőlj fel, a húgom barátjának az anyukaja kozel a nyugdíj korhoz azzal szenved, hogy nincs annyi év igazolt munkaviszonya, hogy egy olyan nyugdijat tudjon kapni amiből max ehenhal.. így jart, mert anno a ferje mondta neki hogy maradjon csak otthon, legyen csaladanya, nem kell neki karrier.. persze szetmentek, ő még magára maraft a két gyerekkel, és nincs egzisztenciája. Egymagad is boldogulnod kell, a pénzért szult gyerekeidtol meg nem varhatod el hogy majd kitartanak ha 40-45 évesen luxusanyukaként koppansz hogy elfogyott apuci pénze, vagy elhagyott. Tegyél magadert és a jövődért, ne várd a sült galambot.

2021. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
0%

Miért támadjátok a kérdezőt? Amiről ő ír, azt úgy hívják: HÁZASSÁG.


Hiszen már az első randi, első 30 percében jön a kérdés: "Mivel foglalkozol?" Azaz = Mennyi lóvéd lesz havonta?

2021. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 A kérdező kommentje:

27: De miért volt az ismerősöd annyira buta hogy a házasság megléte alatt nem rakott magának el elegendő pénzt ?

Egyébként tisztában vagyok vele, hogy egy idő után otthagyna, de az csak jo lenne nekem, addig raknak el elég pénzt magamnak 😊

2021. nov. 12. 11:26
 30/97 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon nagyon buta vagy továbbra is.
2021. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!