Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden nő meg tud felelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő meg tud felelni a női szerepeknek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ha egy nő igazán szereti a férjét, akkor szívesen főz, mos, takarít rá? Úgy hogy mindketten ugyanannyi órát dolgoznak munkahelyen. Vagy lehetséges hogy megutálja párját amiért állandóak a kötelező feladatok mellette?

Nekem például rendesen elszívja az energiáimat a munkahely, a maradék időmben szeretnék lazulni. Nyilván a heti takarítás és mosások megvannak. De ezen felül mivel már nem élünk gyerekkel, nem akarok melózni még otthon is.

Ki lehet szeretni egy férjből a miatta meglévő feladatok miatt?

Bár én szeretem még az enyémet azt hiszem, mégis ha elutazik időnként pár napra sokkal jobb.

Mit gondoltok erről?


2021. szept. 17. 11:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, a férjed már soha nem fog maga után házimunkázni. Ezt elcseszted...


Már csak az van hátra, hogy vagy vele maradsz vagy nem. Harmadik lehetőség nincs.


Annyira vicces, hogy hány házasság megy rá erre. A nő az elején túlteljesít, ezzel megalapozza a csicskalétet, aztán 25 év múlva besokall.

2021. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg kérdező, a mártírkodással soha semmire nem fogsz menni az életben azon kívül, hogy szenvedsz.
2021. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez az "az végezze a házimunkát, aki kevesebbet keres" hülyeség nem tudom, honnan jött...


De lehet így is hozzáállni, akkor viszont fizesse a takarítónőt, stb az, aki többet keres 😊

2021. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyit keres, akkor fizetni kell valakinek aki megcsinálja a házimunkát. Hiába van az ő számláján, házasság = vagyonközösség
2021. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Nem éltem le vele egy életet, lassan 6 éve vagyunk együtt. Eleinte nem is dolgoztam mert úgy beszéltük meg, akkor még oké volt a házimunka.

Jó ideje ugyanannyit dolgozom, házimunka ugyanúgy az enyém.

Tudom hogy nem megyek semmire mártírkodással 12. Akkor mit csináljak?

Férjem mindig azokat a kollégáit emeli ki akiknek munka mellett háztartásozik és főz a felesége rendszeresen. Fel nem fogja nekem miért probléma ez. Ja és még válogat is, azt nem mondtam. Vagy szerinte nem mindent csinálok meg jól.

2021. szept. 17. 13:31
 16/37 anonim ***** válasza:
95%

"Minden nő meg tud felelni a női szerepeknek?"

Nem, ahogy sok férfi se a férfi szerepnek.


"Mit gondoltok ha egy nő igazán szereti a férjét, akkor szívesen főz, mos, takarít rá? Úgy hogy mindketten ugyanannyi órát dolgoznak munkahelyen. "

Ha ez teszi boldoggá a nőt is akkor biztosan.

Én amúgy az ilyet általánosságba véve hülye baromnak gondolom. Ha gyerek is van, gondolom az is az ő feladata.

A férfi akkor minek van? Van valami haszna is, vagy csak az hogy néha megdugja ezt a csicska nőt? Egy vibrátor kevesebb gonddal jár, és több élvezetet nyújt szex terén is. Ez a véleményem.

2021. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jutottam volna el a házasságig egy olyan férfival aki csekédnek néz. Házimunkat kb felesben csináljuk. Főzni nem nagyon szoktunk, rendelünk, eszünk szendvicset, vagy veszünk a közeli kajáldákból. Ő néha azért főz, én kb soha. És a sokszorosát keresi az én fizumnak. De attól még az én szabadidőm is ugyanannyit ér.

Én simán beszüntetném ezt a rendszert, nem főznék rá, rendelték kaját, akkor mosogatni sem kell igazán. Ő meg oldja meg. Hátha akkor észbe kap, és megbeszélhetünk egy új igazságos felosztást.

2021. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz neked egyedül.
2021. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

17 ahogy írod szimpatikus. Leginkább a főzést adnám le, az sok időt elvesz hiszen férjem a régimódi kajákat szereti. Meg olyan gyorsabb kaják, mint mákos tészta, krumplis tészta, borsópörkölt, ilyesmi nem jó mert azt mondja nem lakik jól vele. Nagy macera a rá való főzés.

A takarításból nem tudok leadni a tisztaság nekem fontos. Mosás úgyszintén, az nem nagy meló.

Én is elvagyok szendvicsen ahogy írja valaki, vagy egy héten egyszer-kétszer veszek valami rendelőset ha úgy alakul.

Nem arról van szó hogy férjemnek nem telik rendelős kajára, úgy látom gyűjti a pénzét, neki kifizetődőbb ha én készítem el. Ugye akkor a mennyiség is nagyobb.

2021. szept. 17. 14:02
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos, hogy mindent te csinálsz. Talán az alkalmazottja vagy? Vagy miért számít mennyit keres?
2021. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!