Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden nő meg tud felelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő meg tud felelni a női szerepeknek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ha egy nő igazán szereti a férjét, akkor szívesen főz, mos, takarít rá? Úgy hogy mindketten ugyanannyi órát dolgoznak munkahelyen. Vagy lehetséges hogy megutálja párját amiért állandóak a kötelező feladatok mellette?

Nekem például rendesen elszívja az energiáimat a munkahely, a maradék időmben szeretnék lazulni. Nyilván a heti takarítás és mosások megvannak. De ezen felül mivel már nem élünk gyerekkel, nem akarok melózni még otthon is.

Ki lehet szeretni egy férjből a miatta meglévő feladatok miatt?

Bár én szeretem még az enyémet azt hiszem, mégis ha elutazik időnként pár napra sokkal jobb.

Mit gondoltok erről?


2021. szept. 17. 11:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy némelyek miért a másik fizetésétől teszik függővé, hogy házi cselédek lesznek-e.
2021. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyszerű: ne csináld. Jelentsd ki, hogy nem, és kész. Majd meg fogja oldani. Biztos nehéz ez neked, mert ahogy írsz, abból azt érzem, hogy nagyon távol áll tőled ez a lázadó attitűd, nagyon a lelkedre veszed, ha duzzog a férjed. De sajnos az van, hogy másképp nem fogsz tudni ebből kitörni. Ha emiatt esetleg inkább válna (nem fog amúgy), akkor nem is kár érte.
2021. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyuogdtan megmondhatod a férjednek, hogy nem vagy köteles az igényeit kielégíteni és hogy ha éhes nyugodtan összedobhat ő is magának valamit, vagy akár rendelhet is.
2021. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%
És mire gyűjt? Válásra? Mert akkor feleződik, amit összeszed.
2021. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi felesben csináljuk a házimunkát. Mindkettőnknek teljes munkaidős állása van. Ha majd lesz baba, akkor én többet fogok vállalni otthon, mert nem kell bejárni dolgozni. Néha rosszul érzem magam, hogy nem főzök a férjemre (csak felesben), de mindig megnyugtatom magam, hogy ez így van rendjén, így igazságos.

28/N

2021. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
80%
Az mi házasságunk sírját az így gondolkodó férjem és én, aki házi cseléd lettem, együtt ástuk meg.
2021. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha én dolgozok ugyanúgy 8-ban, akkor alap, hogy a házimunka is megy felesben.

Akinek ez nem felel meg, az kuka.


Persze, nő hazajön melóból, főzzön, mosson, esetleg nevelje a gyereket aztán este még legyen vad is az ágyban. Hát, naná.

2021. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Én túlzottan nagy igényű férj esetén már a válást fontolgatnám.


Csodálom a türelmedet kérdező. Ha külön rakja a pénzét, akkor Téged nem avat bele valamibe - szerintem.

2021. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is akarok megfelelni egy ilyen szerepnek. Sőt, kifejezetten tiltakozom ellene.
2021. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, de kerültem a kapcsolatfüggő, szolgalelkű nőket. Piszkosul zavart, ha valami házikedvencként, kisgyerekként kezelt egy nő. Legyen saját élete, legyen saját világa, saját céljai a közösön kívül is.


Ez a full háziasszony mód nekem mindig olyan volt, mintha nem lenne életképes a férje nélkül, ez meg marhára taszított mindig is.

2021. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!