Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, akiknek otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek otthon megszabják mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Nem kérek véleményt, csak és kizárólag olyan férfiakra vagyok kíváncsi, aki házasság után jöttek rá, hogy idővel egyre nagyobb kontroll alatt vannak.

Miért jó nektek így? Miért tűritek? Ezt lehet élvezni, hogy befeszülsz az asszonytól, de mégis vele vagy, úgy, hogy megszabja életed minden percét?

Miért nem válsz/ váltasz, miért és hogyan tudod elfogadni, hogy mint egy 5 évest mindig számonkérnek, mikor hol voltál, kivel találkoztál mit csináltál...


2021. máj. 2. 19:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
82%
A párom pont ilyen. Anyukám is mindig ilyen volt, lehet őt látom benne. Nagyon szeretem és szerintem ez nem nagy ár azért, hogy nyugi legyen otthon. Nekem ezzel semmi gondom.
2021. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Istenem, írd, hogy most gúnyolódtál lécci.
2021. máj. 2. 19:20
 3/48 anonim ***** válasza:
83%
Az első válaszolónak természetes h el nyomja magát. Durva.
2021. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy viccelt...
2021. máj. 2. 19:27
 5/48 anonim ***** válasza:
65%
Csicskák az ilyenek.
2021. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%

Az exem ebben szocializalodott az anyja mindent megmondott neki meg eldontotte helyette.

En nem vagyok olyan de egy odo utan azt vettem eszre h kivonja magat ezekbol.

Persze barmit kertem megcsinalta szuper apa volt, de nem volt hajlando donteni es az ezzel jaro felelosseget. Az mind az en nyakamban volt. Eleget nyaggattam de neki ez igy volt jo es kellemes.


Munkaban vagy muszaki dolgokban pontosan tudta mit akar hogyan kell, vagy autougyben tudott donteni vagy hasonlokban.


Amugy nekem nem volt jo ez a felallas. De elviseltem.

2021. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
80%

Nálam a konfliktus kerülés volt az oka hogy nagyon sokmindent, nagyon sokáig eltűrtem.

Természetesen egyszer betelt a pohár. Viszont sokat tanultam abból a kapcsolatból, még ha az ára nagy is volt.

Rájöttem hogy van egy határ amit nem szabad hogy átlépjen a másik.

Az a határ régen engem nem érdekelt, legtöbbször nem zavart ha átlépte a párom.

2021. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Nem csodálom. Egy férfire így nem lehet felnézni
2021. máj. 2. 20:33
 9/48 A kérdező kommentje:
7 És mi volt a határ? Előtte miért tűrted?
2021. máj. 2. 20:33
 10/48 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk is ez van. Miért jó nekem így? Nehéz megmondani. Évek alatt alakult ez így és már nem lehet visszacsinálni. Mindig is a feleségem volt a dominánsabb fél, az akaratát mindig érvényesíti ezenkívül kontroll mániás és rendmániás.. és meglehetősen féltékeny típus... én az elején még nehezen, "szerelemből" aztán egyre könnyebben engedtem neki. Mindig is kerültem a konfliktust.

Én boldog vagyok a házasságban és ő is. Szeretjük egymást. Néha nehéz de minden kapcsolatban vannak nehéz pillanatok.

2021. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!