Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a kis rendeske típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a kis rendeske típusú feleségek hogyan töltötték a húsvét előtti időszakot?

Figyelt kérdés
Kinézem belőlük, hogy képesek voltak sonkát készíteni, kocsonyát főzni, de az elvetemültebbek még ablakot is pucoltak közülük. Szegények. Micsoda fantáziátlanság. Annyi másféle módon is lehetett volna az ünnepre készülni.

2021. ápr. 3. 23:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
76%

"De, amiről eredetileg szólt a húsvét ugye, Jézus feltámadása, ezt nem követjük, innentől kezdve miről is beszélünk?"


Nem vagyok vallásos, nekem a tavasz és a természet újjászületésenek az ünnepe.

2021. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Wtf xD
2021. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
95%

Rendeske feleség vagyok, és igen tojást festettem, ablakot pucoltam ba*meg,sonka is megfőzve.

Mire ez a nagy irigység?

Mert messziről visít a megfogalmazásodból.

2021. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
98%

"Nem vagyok vallásos, nekem a tavasz és a természet újjászületésenek az ünnepe."


Feltámad a természet is gyakorlatilag. 😃

2021. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Tojást "berzseltem" - mert szép emlék, mindig anya mama és én csináltuk, de most már csak én élek, és ez visszahozza a gyermekkort.

Sonka megfőzte magát és sütöttem, mert imádok sütni.


Emellett szexeltünk, söröztünk, kirándultunk, szóval ja, tartalmas hétvége :)


32n

2021. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

:D Nálunk édesapám a "rendeske feleség", mert a sonkát minden évben ő főzi. Tudod, meg kell venni beteszed vízbe és alágyújtasz. :))

"Mi a francért olyan fontos a hagyománykövetés??? Lelőnek a TEK-esek, ha nem csinálok sonkát húsvétkor?"

Rajtad kívül senkit nem érdekel, hogy mit csinálsz húsvétkor, de azért erőlködj csak. :)) Remélem a kérdés segített, hogy több figyelmet kapj.

2021. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!