Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a kis rendeske típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a kis rendeske típusú feleségek hogyan töltötték a húsvét előtti időszakot?

Figyelt kérdés
Kinézem belőlük, hogy képesek voltak sonkát készíteni, kocsonyát főzni, de az elvetemültebbek még ablakot is pucoltak közülük. Szegények. Micsoda fantáziátlanság. Annyi másféle módon is lehetett volna az ünnepre készülni.

2021. ápr. 3. 23:33
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
89%
Mi nem takarítottunk a férjemmel. Ő phd-t én szakdogát írunk és irigykedünk a többiekre, akiknek van idejük másra.
2021. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Utolsó: sok sikert kívánok Nektek, legyetek nagyon ügyesek!
2021. ápr. 4. 00:29
 13/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem ünneplem a húsvétot, feleség sem vagyok, hála az égnek, de ez egy elég keserű kérdés.
2021. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem minősítést kértem a kérdésem kapcsán, hanem választ.
2021. ápr. 4. 00:33
 15/46 anonim ***** válasza:
98%
De miért? Lenézel valakit, és érdekel, mivel tölti az idejét? Az én fejem ég, ez annyira gáz.
2021. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 FoxtrotLidérc ***** válasza:
98%

Kérdező: Egy személyben testesíted meg azt, ami a legfőbb bajom a mai világgal úgy általában. Elvárod, hogy értsenek meg titeket - még az is aki abszolút nem tud azonosulni azzal, ahogy ti ünneplitek. Elvárod, hogy fogadja el a többség azt, hogy ti az átlagostól eltérően ünneplitek (ami önmagában abszolút nem probléma - gyanítom, van oka annak hogy miért így ünneplitek). Ugyanakkor te nem vagy hajlandó elfogadni, ha más inkább tradícionális módon szeretné megünnepelni. Számodra aki sonkát főz, csokinyuszit, csokitojást eszik, az instant "rendeske" (vagy egyenesen "unalmas", hogy pontosak legyünk). Nagyon durván végletekben gondolkozol, és ez elszomorító. Illetve sértő azokra nézve, akik nem osztják a nézeteidet.

Úgyhogy ünnepeljetek, ahogyan elfogadható a számotokra. A varjú nem károg miatta. De azért hátrébb az agarakkal!

2021. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
98%

Neked pontosan mi a kínod kérdező? Kényszeres kötekedő vagy?

Amúgy én is utálom a sonkát, ezért csináltam csülköt, kolbászt és kaszinótojást inkább.

Az ablakokat meg havonta pucolom 20 éves korom óta amióta elköltöztem otthonról. Ha te szeretsz koszban élni, az legyen a te bajod.

2021. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki készüljön az ünnepre úgy ahogy akar és ilyen esetben senkinek nincs joga megmondani ki mit tegyen vagy ne tegyen.
2021. ápr. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Kocsonyát szilveszter előtt szokott csinálni a férjem, a sonkákat tegnap beraktuk egy lábasba.Ablakpucolás a férjem dolga, de most elmaradt, majd megcsinálja később.
2021. ápr. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező, ezzel a kérdéssel neked lesz dolgod.
2021. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!