Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért visel meg ennyire, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel meg ennyire, hogy elment a párom?

Figyelt kérdés

Minden nap szoktunk találkozni. Most, hogy jött az újabb hosszúhétvége szüleim lementek a nyaralóba húsvétozni, hogy egy kicsit kettesben lehessünk. Nagyon jól éreztem magam vele és ő is.

Már nagyon rég nem aludtunk együtt, most pedig egyhuzamban 2 napot is. Igaz nem volt olyan kényelmes és pihentető, mint mikor egyedül alszom(egyszemélyes ágyon feküdtünk, de sok jó ember ugyebár kis helyen is elfér ^^, no meg szinte minden egyes mozgolódására felketem, melegem is volt stb.), de most, hogy "végre enyém az egész ágy" nem bírok aludni. Hiányzik, hogy hozzábújhassak, hogy itt szuszogjon mellettem.

Nem tudok aludni sem csak hánykolódom az ágyban és nagyon szomorú vagyok, pedig eléggé álmos vagyok. 1000x bevállalnám az egyszemélyes ágyon való "nyomorgást", csak lenne mellettem :/

Máskor is ment már el tőlünk, de ennyire még sosem viselt meg, hogy hazament. Ez mitől van?



2018. ápr. 2. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

miért kérdeznek az emberek ilyen hülyeségeket?

talán mert utálod, azért hiányzik?

eszed miért van?

gondolkozzál!

2018. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat mert szereted. Elvonási tünet, a hormonok játéka. Jól van ez igy, ez a rendje, rosszabb lenne, ha pár hét távollét után se hiányozna akár az hogy telefonon felhivd...
2018. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1-es

Hát ezt sosem gondoltam volna. Most megdöbbentettél.


#2-es persze tudom, hogy szerelem, meg hormonok stb., csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez miben volt másabb, mint a többi találkozásunk után való "elválás"?

2018. ápr. 2. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez miben volt másabb, mint a többi találkozásunk után való "elválás"?


ezt nekünk honnan kéne tudnunk?

vadidegen emberektől nem fogsz erre választ kapni, hiszen nem látunk bele a kapcsolatotokba.

beszéld meg a barátoddal.

2018. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4-es

Nyilván tapasztalatokra vagyol kíváncsi, hogy volt-e valakivel hasonló

2018. ápr. 3. 00:09
 6/6 anonim ***** válasza:
7%
talán éretlen tinikoromban, de inkább akkor sem.
2018. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!