Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi igaz abbol hogy aki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi igaz abbol hogy aki egyszer elment az vissza fog jönni idővel?

Figyelt kérdés
Szakitottam az exemmel 1 ève ès mèg mindig szeretem...ès remènykedek abba hogy egyszer talán ő is rájön hogy velem szeretne lenni...
2016. máj. 1. 13:06
1 2
 1/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nagyjából semmi. Vannak akik újra egymásra találnak, de ez ritkán van így. Inkább próbálj meg továbblépni.
2016. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Ebben ne reménykedj. Lehet újra egymásra találtok, de minden várakozással töltött évet sajnálni fogsz, mert csak elpazaroltad őket.


"Az egyszer vissza fog jönni" dolgok nem erőltetve és várva történnek, hanem váratlanul. A "sors" újra egymás felé terel titeket.

2016. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát így kb semmi.
2016. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Noren1989 ***** válasza:
24%

Hagytad elmenni, nem? Sőt, elküldted. Még a leghülyébb pasas is van annyira eszes, h ne menjen vissza oda, ahonnan elküldték.

Nyugi, tehát a feltevésed statisztikailag is támadható, max aez esetek 2-5%-ában van így.

Ha akarnál valamit, és nem csak reménykednél, akkor tenned kellene valamit, az ügy érdekében.

26/F

2016. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Az meg el is kerülte a figyelmemet, hogy te szakítottál. Ilyen esetben neked kéne lépéseket tenni. Ha te szakítottál, akkor miért gondolná, hogy újra együtt akarsz lenni?
2016. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem igaz. Ha én egyszer valakivel szakítottam, akkor azért tettem, mert nem működött a kapcsolat és eszembe se jutna újrakezdeni. (Egyszer tettem kivételt, de csak arra volt jó, hogy újra rájöjjek, miért is szakítottunk korábban.)
2016. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igaz. Csak nagyon nagyon kevés szerencsés esetben jön össze, a többségében viszont mire észbe kapsz, hogy őt várod feleslegesen, addigra évek szaladnak el az életedből
2016. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

En 14 eves korom ota ismerem a paromat vele veszitettem el. Tobbszor volt kozottunk kapcsolat de sosem volt komoly... most 21 vagyok o 29.. 3 eve elunk egyutt es 12 hetes kismama vagyok :)

Szoval letezik ilyen..

2016. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat :) és nem nem én küldtem el...összekaptunk 2-3 napos veszekedés volt és ő közbe meg más csajjal már kavart...amikor kérdőre vontam kinevetett...rá 1 hétre beismerte h talit beszéltek meg...én nem akadtam ki meg semmi...furcsálta is...de bellül szenvedtem...és h válaszoljak arra is h nekem kellene lépéseket tennem...megpróbáltam de nem reagál...irtam neki kismillioszor és soha nem írt vissza...és talizni meg sehogy se tudnánk mert majdnem 1 órára lakik tőlem...néztem az adatlapját...és habár van barátnője...sokkal régebbre visszamentem és ott voltak még a képeim is meg amiket anno irtam az adatlapjára a sok szívecske...a versek..a közös kirándulások...de nem értem h miért nem törölte le?!
2016. máj. 2. 18:07
 10/20 A kérdező kommentje:
és amugy gratulálok a kis anyukának :) sok boldogságot :)
2016. máj. 2. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!