Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi igaz abbol hogy aki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi igaz abbol hogy aki egyszer elment az vissza fog jönni idővel?

Figyelt kérdés
Szakitottam az exemmel 1 ève ès mèg mindig szeretem...ès remènykedek abba hogy egyszer talán ő is rájön hogy velem szeretne lenni...
2016. máj. 1. 13:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen!! :) probalkozz ha nem lesz majd baratnoje... :) akkor lehet hogy bele fog menni a taliba :)
2016. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

de ki tudja h az mikor lesz :( én meg addig mit csináljak?! nem tudok közel engedni magamhoz senkit.. :(

már tényleg nem tudom h mit találhatnék ki h szóba álljon velem

2016. máj. 2. 21:12
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem lenne szep dolog vissza csabitani, te sem orulnel ha irogatnanak neki mikozben veled van :/ legy turelmes.. ha egyutt kell lennetek ugyis egyutt lesztek!!! :) csak lasd a mi peldankat.. 3 eve fordult csak komolyra a dolog.. :) az is lehet hogy mas eleted szerelme csak meg nem tudod :)
2016. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Probálkozok most esèlyt adni annak aki eddig rám várt...ès ki tudja lehet h lehet mèg belőle valamit...az exemet meg elengedem...nem èri meg 1 ember miatt se ebnyit szenvedni aki már lemondott rolam..
2016. máj. 2. 22:05
 15/20 anonim ***** válasza:
Jó döntés! Nekem sokkal több időmbe tellett, mire meghoztam, és most utólag látom, hogy mennyire hülye voltam, hogy nem tettem sokkal korábban
2016. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
de legalább rátok volt esély :) de ránk már szerintem nincs szóval csak idő pazarlás lenne várni rá
2016. máj. 4. 15:43
 17/20 anonim ***** válasza:
nem, nem volt, de én hülye voltam. ne kövesd el ezt a hibát, hogy olyanra vársz, aki nem jön vissza. inkább fogd fel úgy, hogy keresed az igazit tovább, és ha valami véletlen folytán mégis visszajönne, az jó, ha pedig mást találsz, az sem baj
2016. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok azon h másokkal idmerkedjek :)
2016. máj. 6. 21:21
 19/20 anonim ***** válasza:
:) hajrá!
2016. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy alakult azóta,visszajött?
2021. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!