Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges ez, vagy elment az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez, vagy elment az eszem?

Figyelt kérdés

Még mindig nem tudtam elfogadni,de lehet,hogy így van.Pár éve találkoztam egy lánnyal,és már akkor különlegesnek találtam.Aztán mikor egyre többször láttam ( a gimiben) egyre inkább a szerelem tünetei jöttek elő és azt hittem megzakkantam.Ma már nem érzek úgy,de ha visszagondolok azokra a napokra akkor teljesen biztos voltam benne,hogy szerelmes vagyok.Ma már inkább kötődök hozzá.Nem vonzottak soha a lányok,de vele valami megmagyarázhatatlan történt és már nem tudom mit akarok.És igen ez a múltbéli kérdés nem hagy békén amíg nem tudom tisztázni,hogy mi volt ez...Ha majd öreg koromban visszagondolok,hogy például hány szerelmem volt akkor mindig egy lány fog beugrani először de mégse vagyok biztos az érzéseimben és ez szörnyű.Szóval már nem értem:(

20/L



2016. szept. 17. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán leszbikus hajlam. Ennyi. Akár elfogadod, akár nem :)

De ez csak hajlam, nem jelenti azt, hogy nem fogsz boldog

házasságban élni egy pasival életed végéig.

2016. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehetséges de nem tudom kezelni:( már nem is látom tisztán,hogy én kivagyok,viszont pasim sem volt még,1 volt de vele nem jutottunk komolyabb dolgokig.
2016. szept. 17. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak nyugi. Fiatal is vagy, meg simán lehet leszbi hajlamod, de egyik se baj.

Lehet, hogy tényleg szerelem féle dolog volt, de, ha jól értem nem történt semmi, tehát csak a te gondolataidon belül maradt a dolog.


Majd meglátod, merrefelé... élj nyitott szemmel, nyitott szívvel.

2016. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!