Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagy, vagy elment az eszem? 24/f

Figyelt kérdés
augusztusban megismerkedtem egy hát hogy is fogalmazzak pontosan, szóval egy "lényegre törő" oldalon egy 29 éves nősténnyel. én 24 vagyok és tök jól megvoltunk a 40 km-eres távolság ellenére is. egymásba szerettünk és ő nekem az első. Jó, tudom, későn érő típus vagyok, de ezt hagyjuk. Aztán másfél hónap után kezdődtek a bajok. kiderült, nem a szüleivel él, hanem egy másik férfival, akinek van saját háza, mert megörökölte . Kidobtam a csajt, de aztán 6 nap után megkeresett és én képtelen voltam ellenálni. Aztán novemberben összeköltöztünk. 10 napig együtt éltünk, és hazaköltözött a szüleihez, mert az anyja lábát műtötték. ( szüleit azóta sem ismerem) Kiderült, hogy a csávóhoz költözött vissza , de ezt tagadta. Aztán azt mondta a szüleinél él. én elhittem neki és találkozgattunk tovább és kb 2-3 hete leellenőriztem, vajon igazat mond-e (2 hónapig vakon elhittem, amit mondott) a kocsija a srác házánál volt, a kapun belűl. azt miondta , hogy összeveszett a szüleivel és azért költözött vissza. Esküdözik, hogy nem csal meg, csak ott lakik, azt mondja, csak engem szeret, és én meg ... Nem tudom mit csináljak. Az a baj, hogy egyszerüen imádom, még ha mással is él és alig várom, hogy újra láthassam. Szerintetek normális vagyok, hogy még mindig őt akarom? Nem bírnék már más nőt szeretni, de ez így akkor sem a legjobb felállás. Ja és azt állítja, hogy gyereket csak tőlem akarna, csak velem szexel, meg hogy megmozgattam benne valamit. Olyan hihetően hazudik, ha belenézek abba a gyönyörű kék szempárba, mindent elfelejtek. Kibírhatatlan ez. Mit tegyek?

2013. febr. 6. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
megmozgattam benne valamit- Jó nagy dákód lehet:D
2013. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nem olyan nagy szerintem, csak jól használom. 3 szor elélvez általában míg én 1 szer. lehet ezért akar csak annyira? :S
2013. febr. 6. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért akar téged, mert jól ki tud használni, te meg minden hazugságot benyelsz. Lehet még az orgazmusáról is hazudik.


22l

2013. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de csóró vagyok, nincs semmim, az órgazmusról hazudik? akkor csak gyereket akarna csináltatni velem a nagyvilágba? nem, lehet tényleg szeret?
2013. febr. 6. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj férfiak... nem csak szex és pénz létezik. Lelkileg használ ki. Hülyét csinál belőled magyarul. Vagy ha nem belőled, akkor magából. De az meg még rosszabb.
2013. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nembaj, azért ma is megvolt , mind1, majd lesz valahogy, köszi a válaszokat
2013. febr. 6. 20:55
 7/10 anonim válasza:
hagyd ott ahogy tudod, undorító emberi lény az alapján amit elmondtál, te meg életedben először vagy csajjal szóval túl nagy érzelmi hatást tesz rád! lehet hogy a másodikkal meg a harmadikkal sokkal jobban éreznéd magad, és azok nem beszélnének folyamatosan ökörségeket. meg kell gyűlölnöd a hülyeségei miatt! nem ér annyit a punci hogy ennyire hülyét csinálj magadból.
2013. febr. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából te az ágyasa vagy. Nem találtam most jobb szót erre, de érted. Te vagy a szex kazettáján a B oldal. Dug otthon, van egy pénzes pasija, de időnként szereti a változatosságot és egy fiatalabb pasival megkefélteti magát, aztán éli tovább életét. Te mindent benyelsz, mert "elsőáldozóként" annyira belegabalyodtál, ő meg visszaél ezzel.


Te érzelmileg is kötődsz hozzá, úgyhogy neked ez nem jó, hagyd a francba! Menj vissza a lényegretörő oldaladra, van ott még néhány nő és valószínűleg némelyikük nem fog átcseszni téged.


Csak azért érzed, hogy nem kell más neked, mert ő eddig az egyetlen. De ha tényleg ennyire jól megy a szex, akkor boldoggá tudsz te még tenni más nőket is és ők is boldoggá tudnak majd tenni érted.


Ne legyél balek...

2013. febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem meg az éremnek nem csak egy oldala van. Megismerkedsz azzal a nősténnyel, hmmm milyen kedves szó, elképzelek egy magamutogató kis olcsóságot. Ő beléd szeret, és elmond magáról minden rosszat, de azt is, hogy eldobna érted mindent. Te erre kihajítod. Mikor újra találkoztok, elhiteted vele ,hogy szereted. Közben meg egy tucat másik csajt is "behúzol" tartalékba. És az egyikkel jól ki is beszéled a magánéleted, úgy ahogy kell, és hagyod a csajnak is hogy végignézze, amint legyalázzátok, te meg a kis barátnőd, akit még akkor is meg akarsz "látogatni". Hát ezek után bízzon benned, és dobjon el mindent. Mi lett volna ,ha már az elején is elhiszed neki ,amit mond??? Olyan nagy dolog lett volna pozitívan hozzáállni, ahhoz akit állítólag szeretsz? Most is a másik kis barátnődre hallgatsz ,aki szintén "benned" lenne.

Hihetően hazudik? Nem lehet, hogy azért mert elejétől fogva igazat mond? Áh ,az kizárt.

Igazatok van, kedves anonim szaktekintélyek. Minden csaj egy kamugép, de a férfiak annyira tökéletesek és megértőek. Végülis fogadjuk meg mások tanácsát, attól jutunk előbbre. :)

2013. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
L az én kis asszonykám :) Tudod, hogy szeretlek!!!!
2013. febr. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!