Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők voltatok már így? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők voltatok már így? Miért visel meg ennyire, hogy ez történt azzal a sráccal? 19/L

Figyelt kérdés

Elore is bocsi, nem irok ekezeteket mert telefonrol irok. Szoval az a problemam, hogy szornyen erzem magam. Ennek oka pedig az, hogy van baratom... es meg valaki. Szoval amikor osszejottunk a parommal 8 honapja akkor nagyon nagyon nagyon tavolrol ismertem ezt a sracot es igazabol megneztem ha meglattam mert tetszett bevallom, pont az esetem. De kb ennyi, O is nezett de nem jott oda vagy ilyesmi nem ismertuk egymast. Aztan ugyebar osszejottem a baratommal akit szeretek meg mindig es nagyon jol megvagyunk minden tokeletes. Viszont honapokkal ezelott ez a srac akirol mar irtam megjelent egy osszejovetelen es hat megismertuk egymast. Aztan 3 hetre ra ujra osszefutottunk de akkor mar "leszolitott" es beszelgetni kezdtunk. Igy kezdodott az egesz es az en hibam (vagy talan megsem?) de nem allitottam ugy istenigazabol le ezt az egeszet mert nem volt olyan egyertelmu mit akar. Most nem reszleteznem de ez ido alatt, a par honap alatt az eletem resze lett a szerelmevel mert mint kiderult belemszeretett. Ha nem lett volna baratom valoszinu lett volna koztunk valami de igy nem lehet es ezt neki is megmondtam. De nem az a tipus aki elfogadja az ilyesmit. Nagyon sok mindenbe hasonlit a baratomra de sok mindenben tok ellentete es ez az ami annyira osszezavart azthiszem meg olyan kiszamithatatlan, egyszer olyan jolelku es elesett es ugy akarom, hogy boldog legyen maskor meg teljesen hideg es tavolsagtarto es olyan "rosszfius" es neha mar gyulolom, hogy megismertem. Ez az egesz kettosseg jellemzi ot, tud ugy nezni mint egy arva ozike de ugy is mint aki epp lelotte az anyjat. Osszezavart de nagyjabol ezt erzem.


Mult honapban mikor hazajottunk egy kozos nyaralasbol a parommal (ami tokeletes volt) ram irt, hogy talalkozni szeretne. Mondtam, hogy a-a szo sem lehet rola mert mar par hete nem beszelek vele elobe. De kerlelt, hogy 2 perc lesz az egesz felole a baratom is elkiserhet most utoljara stb. Nem irtam vissza neki hiaba irt, aztan mar egyik baratnom szolt, hogy irjak mar neki mert ot zaklatja. Irtam es mondtam neki ,hogy nem nem erek ra (nem akartam menni). Erre nem irt semmit azota sem.


Viszont kerdezte a hetvegen baratnom, hogy tudtam-e hogy a romeom elkoltozott? Mondom hmmm nem, es kiderult hogy igazabol mas kontinensre koltozott (nem irom le hova nehogy felismerheto legyen a sztori de megdobbento volt, bar reges regen mintha emlitett volna mar ilyesmit. Aztan raneztem facebookon es nem talaltam a profiljat, az instaja meg sose volt... Eloszor azthittem letiltott de aztan kiderult, hogy vagy mindenkit vagy pedig torolte. Azota fogalmam sincs mi van vele mit csinal hol van mikor jon haza vagy lathatom-e meg egyaltalan valaha de ez konkretan annyira kiakasztott, hogy zokogtam emiatt. Fogalmam sincs miert mivel nem szeretem, nem vagyok bele szerelmes! Megis csak ra gondolok es azt erzem hogy tehette ezt? O aki azt is mondta mar nekem hogy mindig szeretni fog, en vagyok az igazi, megvar majd stb. Most elment a francba es ez az egesz csak kamu volt akkor megsem en vagyok az igazi? Hianyzik hogy ezt megmondjam neki vagy a szemere vessem vagy cikizzem vele. Es mindig csak ra gondolok elalvas elott is, aggodok is hogy mi lesz vele "nelkulem". Tudom ez furan hangzik. Legjobb lenne ha visszajonne es minden ugy lenne mint regen. De nem szeretem nem vagyok bele szerelmes. Akkor megis miert van ez? Miert hianyzik annyira kibirhatatlanul hiszen osszessegebe alig talalkoztunk vagy voltunk egyutt es annyit sosem beszeltunk pont a szandekai miatt. De ez nekem sem volt konnyu de nyilvan ha szerelmes lettem volna bele elhagyom miatta a parom nem? Meddig fog ez tartani es mit csinaljak mert most szornyen erzem magam?


2017. júl. 18. 01:26
 1/9 anonim válasza:
45%

En is valami hasonlot ereztem, volt egy baratom, aki teljesen oda volt ertem, tokeletes volt el is akart jegyezni.

Es kozbe jott egy srac aki folyton zaklatott, hogy tetszem neki, es az ismerosei jottek mar, mig vegul talalkoztunk. En nem ereztem iranta szerelmet, de megse tudtam elengedni, tobbet beszelgettunk es fulig szerelmes lettem bele. Az exemnek elmondtam kiakadt es osszejott egy masik lannyal, en ez miatt sokat sirtam, de o mellettem volt, es mindig

Megvigasztalt mikor az exem miatt sirtam. Osszejottunk es nagyon sokaig egyutt voltunk. Es o is az a rosszfius volt angyali beutessel es talan ezert volt olyan ellenallhatatlan. O is azt mondta elete szerelme vagyok, sosem felejt el, aztan eldobott es osszejott egy csajjal, osszetortem. Ra harom honap utan ujratalalkoztunk es fellobbant a lang. Most hittem neki ujra es megint eldobott magatol.

Sajnallak teged ez leirhatatlan erzes, de kitartas! Ha ennyire veletlenszeruen talalkoztatok, es ha meg van dolgotok egymassal talalkozni fogtok hidd el! Talan majd akkor ha esetleg valami oknal fogva mar nem a baratoddal leszel, a sors latta, hogy erre most nem vagy keszen ezert elhalasztotta kesobbre.

Talan jobb is, hogy nem hagytad el miatta a parod, ha mar ugy is elkoltozott, probald ezzel vigasztalni magad.

2017. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell mindig ennyire túlbonyolítani azt, hogy valaki ribizli?

A párod egyáltalán nem szereted úgy, ahogy előadod. Nem lesz tökéletes attól a kapcsolatod vele, mert a róla való monológodban többször is leírod, hogy milyen tökéletes vele. Nem az, ezt te magad is tudod és próbálod kompenzálni a dolgot még saját magad előtt is. Ha valóban tökéletes lenne vele, ez a srác képbe sem került volna.

Hagyd el szegény átvert srácot, mielőtt még nagyobb fájdalmat okozol neki.

2017. júl. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fájó tanulság arra, hogy ne kacsintgass mások után, ha amúgy boldog a párkapcsolat, amiben vagy. Ennél a pasinál meg aztán ki tudja, hogy mi volt igaz abból, amit mutatott neked magából. Lehet, hogy csak azért mutatkozott előtted hol gyengének, hol erősnek, hogy így érje el, hogy belé szeress, és otthagyd a barátod, aztán amikor ráunt a dologra, akkor lelépett köszönés nélkül. Tudom, hogy sz@r érzés, és azt is, hogy jó emlékeid vannak vele, de a tettei alapján egy ilyen ember nem nagyon érdemli meg a szimpátiát, és még ha vissza is jön, jobb ha nem bonyolódsz bele (megint) a vele való kapcsolatba.

Hihetetlenül szerencsés vagy, hogy van egy olyan barátod, aki szeret, és aki mellett boldog is vagy, szóval ne búslakodj annyit miatta.

2017. júl. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
ilyen helyzettől mentsen meg az ég! tyűh
2017. júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

"Hihetetlenül szerencsés vagy, hogy van egy olyan barátod, aki szeret, és aki mellett boldog is vagy, szóval ne búslakodj annyit miatta."

A srác már kevésbé szerencsés.

2017. júl. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Férfiként az a véleményem, hogy...

1. A csávód helyében >> kivágtalak volna, mint macskát sz*rni

2. A rómeód helyében >> a halálse kuncsorgott volna utánad hónapokig. Tojtalak volna le az első (mondjuk jogos) elutasítás után

2017. júl. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Férfiként...nagyon naiv, szétszórt, bizonytalan, akaratgyenge, érzelmileg zavaros csaj vagy. Sajnálom a barátodat. Bocs!
2017. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Aztan ugyebar osszejottem a baratommal akit szeretek meg mindig es nagyon jol megvagyunk minden tokeletes. "

Mi tökéletes? Kit szeretsz? Erre a mondatodra az egész szöveg rácáfol....

A barátoddal kicseszel, emrt egy másik sráchoz vonzódsz. Magadnak nem vallod be, mert gyerek vagy hozzá, hogy felvállald magad előtt (mások előtt meg már hab a tortán..) az érzelmeket. Ne hülyítsd tovább a barátodat, mert nem érdemled meg őt. Egy normális barátnő nem viselekdik így. Ő még a boldog tudatlanságban él,hogy ő neekd az egyetlen, pedig nagyon nem. Mindkettőtök érdekében szakíts a barátoddal, mert nem ez a szeretet. A szeretet az, amikor nem érdekel más. Ha szeretnéd, a másik fiúnak azt mondtad volna az ELEJÉN,hogy "bocsi, van barátom , nem akarok ismerkedni, nem holnap sem, nem futok veled össze sehol és az utcán sem váltok veled néhány szót."

De te bele mentél a játszmába és ez lett.

Nőjj fel és viselkedj 19 éves szintjén, mert most 14 év körül állsz.

2017. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#1: Ezt érdemelted.
2017. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!