Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha együtt lennék egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt lennék egy 17 éves sráccal, mire számítsak tőle? Ti milyenek voltatok akkoriban?

Figyelt kérdés

Értelmes a srác, kedves, hasonló a személyiségünk, a hobbijaink, nem bulizós/csajozos. Még csak ismerkedünk, de igazából nem látom akadályát a további dolgoknak. Szerintetek működhetne egy kapcsolat?


20L


2016. máj. 13. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán, én is érettebb gondolkodású voltam/vagyok. Meg mindig is az idősebb nők tettszettek. ;)
2016. máj. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ebből nem fog sok jó kisülni
2016. máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám a 17 éves kori magamat, nem nagyon gondolkoztam még akkor kapcsolatokon. :D Azóta meg kicsit megszaladt az idő. :( 22/F
2016. máj. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem ajanlanam. Ilyen korban szerintem meg, ha a fiu az idosebb is nagyobb lehet a szakadek. Ugy ertem az egyikotok eppen errttsegizik mig a masik mar esetleg kozel a diplomaszerzeshez, szakmaszerzeshez, es teljesen mas iranyba kell mennie hogy felnotteletet kezdhessen kialakitani. Ugyanez problema lehet osszekoltozesnel. Te lehet osszekoltoznel mondjuk 3 eves kapcsolat utan, nagyobb esellyel lesz addigra sajat penzed is, mig o eppen hogy leerettsegizett es elkezdett szakmazni vagy tovabbtanulni. Meg egy ido utan szerintem keves az, hogy jol kijottok. Kozos celok kellenek es szerintem egy csomoszor azt erezned hogg te viszel a valladon mindent, mert 17 evesen o azert meg is csak gyerek, ez meg csomo felesleges frusztracio.

De te dontesz, en is 20 eves lany vagyok, en nem tudnam ezt elkepzelni, azert ez a velemenyem.

2016. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En is mindig érettebb voltam a koromnál. Ha viszont a srac szűz akkor ilyen terén lesznek problémák, meg az elején.
2016. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon más élethelyzetben vagytok, ahogy korábban is mondták. A korkülönbség nem lenne vészes, de ő még gimnazista, te már egyetemista, vagy dolgozó nő vagy gondolom. Lehet érettebb a korához képest, de akkor sem fog megérteni sok mindent, mert még nem tapasztalt annyit az életből.

Igazából neked kell eldöntened, hogy megéri-e, illetve hogy van-e ehhez türelmed, megvan-e a megfelelő kommunikáció köztetek hozzá. Nagyon sok mindent el kell majd neki magyaráznod neki, mondhatni tanítgatnod kell, nem feltétlen szexuális értelemben.

2016. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog ezen az oldalon hogy mindenki precíz elemzést ad egy olyan személyről akit még életében nem látott. Ne hallgass a többiekre.
2016. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én már egyetemre járok, de valószínűleg mesterképzésre is fogok még menni, úgyhogy a munka az még odébb van. Egyelőre én még éretlennek érzem magamat bármiféle összeköltözéshez, meg halál komoly kapcsolatokhoz, gyereket sem szeretnék, stb, most még csak élvezni akarom az életet, szóval ez sem jelentene gondot.

Az miért lenne probléma, hogy tanul? Nekem is kell tanulnom.


Türelmem az lenne, és tudom, hogy valószínűleg sok dolgot nem tapasztalt még meg, de ez sem lenne gond. Egyébként is rosszak a tapasztalataim az idősebb srácokkal, valahogy mindig olyanokat fogtam ki, akik már túl jártasnak érezték magukat mindenben, beképzeltek voltak, agresszívek vagy bunkók, stb, pff. :S Nyilván nem csak ilyenek vannak, de egy fiatalabb srác minden bizonnyal még alkalmazkodóbb lenne.

2016. máj. 13. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:
én sajnálom azokat az embereket akik csak 20-as éveikben tudják élvezni az életet
2016. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most még működőképes lenne, de ha te majd 30 leszel és szülni akarsz, akkor ő 27 és a hideg fogja rázni a gyerekvállalás gondolatától is.
2016. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!