Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a kis rendeske típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a kis rendeske típusú feleségek hogyan töltötték a húsvét előtti időszakot?

Figyelt kérdés
Kinézem belőlük, hogy képesek voltak sonkát készíteni, kocsonyát főzni, de az elvetemültebbek még ablakot is pucoltak közülük. Szegények. Micsoda fantáziátlanság. Annyi másféle módon is lehetett volna az ünnepre készülni.

2021. ápr. 3. 23:33
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál tippeket adni, hogy szerinted hogyan kell készülni a húsvétra? A te feleséged mivel töltötte az időt?
2021. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Költéssel...:)

Amúgy mi bajod ezzel?

2021. ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
93%
Na, az ilyen nőket, mint a kérdező, messzire elkerüli minden normális férfi.
2021. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám téged miért zavar, hogy én takarítottam, főztem (sonkát is). Mi imádjuk.

Engem nem zavar hogy te nem csináltad ezeket :)

2021. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
81%

#23 kedves kétpöttyös, minden kérdésnél ott vagy nőket szidalmazni 😁

A kérdező egyértelműen nem nő, egy magányos férfi, azért tombol a rendeskék ellen. (A megnyilvánulásaid alapján az se kizárt hogy te vagy az másik profilról.)


Ti ilyenek menjetek el szépen mind locsolkodni és a szerzett pénzből fizessetek be egy csajra, hátha egy kicsit lenyugodtok 😊

2021. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
77%

Igen képzeld én rendeske feleség vagyok és büszke vagyok rá. Sonkát főztem sok más étellel együtt, kitakarítottam és már ünnepeltünk is,mert a drágámnak már menni kell dolgozni.


Anyukám, mamám ugyanezt tette évtizedeken keresztül,ahogy a legtöbb háziasszony Magyarországon.


Ki vagy te hogy elítéld ezt a hagyományt? Egy magányos,kikosarazott kisember,aki nem kapott szülői mintát, és most dúl fúl.

Sajnállak hogy neked ennyi az örömed, hogy keserű kérdéseket írsz ki.

Jobb életet.

2021. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
64%

Rokonlelkek vagyunk, én is rühellem a hagyományokat. Sonkát ugyan szoktam főzni, mert szeretem, és nincs vele macera, de a sütögetés, tojásfestés meg efféle nem az én világom. Mikor én fiatal voltam, a nők felszabadítása volt a szlogen, hogy az életünk ne háztartásról meg a család kiszolgálásáról szóljon. Az ünnepek szerintem arra valók, hogy jól érezzük magunkat, ami nem igazán sikerül, ha a feleség dögfáradtan terítgeti az ünnepi asztalt. Töltsd az ünnepeket úgy, ahogy neked jó, és ne törődj a "rendeske" feleségekkel, ha szeretik, hadd csinálják.

73N

2021. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
58%
Normális feleség számára nem teher a családjáról gondoskodni. Jobb így egyedül, magányosan vergődni mi? 😂
2021. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
95%

(Már) nem vagyok feleség, idős sem vagyok, nem hagyomány követés nálam a húsvéti szokások megtartása, hanem kedves emlék gyerekkoromból. Sajnos így is sokat veszített ez az ünnep a régiekhez képest, mikor egész nap egymást váltották a vendégeink, mondták a vicces versikéket és pacsulitól illatozott minden. Az asztal pedig teli volt az ilyenkor szokásos finomságokkal és csupa virág, illat, színpompás minden. Munka miatt hétköznapokon csak összedobok valami gyorsat, amit nem szeretek igazán és nem is túl egészséges, tehát legalább ünnepeken legyen minőségi, gondosan elkészitett menü az asztalon, ami nálunk hozzátartozik a húsvéthoz. Nekem sem kedvenc időtöltésem a főzés és mosogatás, nem vagyok házitündér tipus, de nem fogok egy tál chipssel vagy hamburgerrel bezuhanni a tv elé. Ez az ünnep anno a vendéglátásról is szólt, ahogy a karácsony is, innen is ered, hogy normális ember ilyenkor készül valamivel, hogy a szerettei kedvére tegyen kicsit jobban mint hétköznapokon. Nálunk már sajnos nincs nagy vendégjárás, csak a lányomékkal járok össze, de csak úgy, magam kedvéért is megcsinálom a húsvéti menüt és mindent, amit egy háztartásban kell, mert magamra is vagyok annyira igényes mésrészt rosszul érezném magam, ha jönnek és nincs itthon csak parizer meg zacskós leves és mindenhol kupi. Nálam még hétköznap sem nagyon fordul elő ilyen. És igen, kitakarítok. Nem a húsvét miatt, hanem mert nincs bejárőnőm, viszont koszban élni nem akarok.

És kapaszkodj meg, nem egy otthonkás néni vagyok.


45/n

2021. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Dög fáradtan? Ügyesen kell beosztani az időt. 4 napom van itthon. Első nap csináltam egy rakat francia salit sonkatekerccsel, másnap megfőtt a sonka, amíg összedobtam egy keksztekercset, egy óra sem volt az egész. Már van egy rakat finom kajám, kb 2 naponta gyors elmosogatok. Koszolni nem nagyon koszolok, tehát olyan durva nagytakaritás sem kell, de azt is apránként szoktam elintézni, ahogy időm, energiám engedi. Ma én megyek valakihez, holnap hozzám jönnek, főzni már csak holnap fogok, tehát bőven jut időm lazulni is. És van az ünnepekre bőven minden is.

Ablakot nem mostam, majd ha melegebb lesz :D Még ki lehet rajta látni.

2021. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!