Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a kis rendeske típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a kis rendeske típusú feleségek hogyan töltötték a húsvét előtti időszakot?

Figyelt kérdés
Kinézem belőlük, hogy képesek voltak sonkát készíteni, kocsonyát főzni, de az elvetemültebbek még ablakot is pucoltak közülük. Szegények. Micsoda fantáziátlanság. Annyi másféle módon is lehetett volna az ünnepre készülni.

2021. ápr. 3. 23:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
99%
Ehelyett a kérdés helyett inkább ettél volna egy szelet sonkát.
2021. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Mi nem vagyunk ilyen földhözragadtak. Nem készítünk sonkát húsvétkor. Sőt - most kapaszkodj meg - tojást se festünk!

Nincs itthon sonka. Mindketten utáljuk.

2021. ápr. 3. 23:37
 3/46 anonim ***** válasza:
99%
A sonkát nem készítik, hanem megveszik a boltba te szerencsétlen és megfőzik vízben. (Pár zöldség fűszer társaságában.)
2021. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok rendeske feleség, nem is főzök már évek óta. Addig is csak azért főztem közel 10 éven át, mert anyagilag rákényszerültem.

Húsvétkor és karácsonykor mégis megadom a módját, főzök-sütök, nálam már ünnepszámba megy, ha ilyesmit csinálok. Ilyenkor se szeretem, főleg a mosogatást utálom, de a végeredményt szeretem nagyon. Nem főzök rosszul és ilyenkor mindent kidíszítek. Ja, és rendet is rakok. Év közben azt se viszem túlzásba, mert sokat dolgozok. Szóval nem hiszem, hogy rendeske feleség vagyok ezekkel a paraméterekkel, de imádom, hogy legalább ünnepkor rend van és tele van finomsággal a hűtő.

2021. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a sonkát bele kell tenni egy fazék vízbe és bekapcsolni alatta a hőt/gázt. Egy 1 perc.
2021. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Curse of the Heart

Szerencsétlen, aki mondja. Légy boldog, hogy követed a hagyományokat. Mi a francért olyan fontos a hagyománykövetés??? Lelőnek a TEK-esek, ha nem csinálok sonkát húsvétkor?

2021. ápr. 3. 23:47
 7/46 anonim ***** válasza:
89%

Nem eszek húst igy nálam a menü sokkal barátibb.

Süteményt cukrászdából vásároltam, csokit a boltból (Lindt), rendszeresen takarítók igy ez nem okozott külön problémát.

2021. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hagyomány miatt, hanem mert szeretem. Ez gondolom benned fel sem merült. Felőlem csinálhatsz sonkát augusztus 20-án is.
2021. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy kérdező, hogy nem vagy olyan földhözragadt mint a többség...most már jár neked a csokinyuszi! :D
2021. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Jaj, ne! Mindent utálok, ami a hagyományhoz kötődik. Ne csokinyuszival jutalmazz, mással honoráld az eredetiségemet, az egyediségemet!
2021. ápr. 4. 00:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!